Mobil Oyunlar

Web Oyunları

Pc Oyunları


  MARVEL Dünyası istediğin zaman istediğin yerde!

  Netmarble’ın sevilen Mobil RPG oyunu olan MARVEL Future Fight; muhteşem hikâyesi, göz kamaştırıcı karakter ve grafik tasarımıyla iOS ve Android olmak üzere tüm mobil platformlarda! Birbirinden farklı oyun modları ve zengin içeriğiyle RPG oyun severlerin bıkmadan oynayacağı mobil oyun MARVEL Future Fight için hemen Google Play Store ya da App Store’a gir, oyunu indir!


  Örümcek Adam: Evden Uzakta Sinemalardan Önce MARVEL Future Fight'ta!!

  RPG oyunu MARVEL Future Fight’a yeni karakterler katıldı. Future Fight evreni “Marvel Sunar: Örümcek Adam: Evden Uzakta” temalı kilit karakterler ve kostümlerle birlikte yeni savaş içeriği de sunuyor. MARVEL Future Fight, Marvel evrenine bağlı kalan en iyi mobil oyunlardan biri.


  MARVEL Evreninin En Güçlü Kahramanı Sen Ol!

  Kahramanlarınla en iyi takımı kur ve diğer oyuncularla kapışmaya başla! Stratejik olarak 4 tip (Dövüşçü, Çevik, Işın ve Evrensel) kahramandan seçimini yap, kahramanların özelliklerine göre takımını belirle ve MARVEL Evreninin en güçlüsü olmak için savaşmaya başla!  Rakiplerine kök söktür ve ayakta kalan son kişi sen ol! 


  MARVEL Evreninin Kaderi Senin Elinde!

  Süper kötü Thanos, MARVEL Evrenine saldırıyor! Kara İttifak’ı durdurmak senin elinde! Düşman Kuşatması, Baş Düşman ve Hikaye modlarında ilerle ve karakterlerini geliştir! MARVEL Evrenini kötülerden kurtar!