Kapat
ÜYELİK PANELİ


Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Kapat

İNDİRME SEÇENEKLERİ

Dosyayı indir ve çift tıklayarak oyunu bilgisayarına kurmaya başla.

Yeni Dünya Yayında
2013-04-25 17:00:12
Merhaba Lord Of Ultima’nın Cesur Savaşçıları! Sizlere yepyeni bir dünya sunmanın gururu içindeyiz. 25 Nisan tarihinde hizmetinize girmiş olan ‘’Dünya 8’’ ile yıkılan krallığınızı yeniden ve yükselerek...Devamını Gör »
Yeni Dünya Yayında
2013-04-25 17:00:12
Merhaba Lord Of Ultima’nın Cesur Savaşçıları!
Sizlere yepyeni bir dünya sunmanın gururu içindeyiz.
25 Nisan tarihinde hizmetinize girmiş olan ‘’Dünya 8’’ ile yıkılan krallığınızı yeniden ve yükselerek büyültmeniz için sizlere yeni bir fırsat doğuyor.

Yeni Dünya’da yerinizi alın ve bu yeni dünyanın en büyük kralı siz olun.

Herkese iyi eğlenceler dileriz.
Kumandanlar
2013-04-09 09:58:31
Yaşam koşullarının sürekli değiştiği savaş meydanında, bilge bir adamın söylediği gibi, “başarının sırrı hazırlıktadır”. Ve değişmeyen tek şey değişimdir.! 16 Nisan 2013, Salı gününden itibaren Command & Conquer: Tiberium Alliances’ın...Devamını Gör »
Bugün 5 Nisan 2013 Cuma!
2013-04-05 14:04:24
Yaşam koşullarının sürekli değiştiği savaş meydanında, bilge bir adamın söylediği gibi, “başarının sırrı hazırlıktadır”. Ve değişmeyen tek şey değişimdir.!

16 Nisan 2013, Salı gününden itibaren Command & Conquer: Tiberium Alliances’ın oyun içi sanal para birimi Play4Free Funds yerini “Tiberium Alliances Funds” (ya da “TA Funds”)a bırakacak.

Bu değişikliğin yapılmasının sebebi oyuncularımıza daha fazla destek vererek yakın zamanda mobil cihazlarda sunulacak olan platformlar arası oyun özelliklerinden faydanlanmanız için daha esnek bir sistem sağlamaktır. Bu değişimden sonra TA Funds’larınızı sadece C&C Tiberium Alliances web sitesinde değil, İOS ya da Android işletim sistemine sahip cep telefonların ve mobil cihazlarınızda da kullanabileceksiniz.

16 Nisan Salı gününden itibaren, C&C Tiberium Alliances’ta sadece TA Funds satın alabilecek ve kullanabileceksiniz. Play4Free Funds oyun içinde artık kabul edilmeyeceği gibi TA Funds da diğer Origin Free oyunlarında kabul edilmeyecek.Bu nedenden sonra 16 Nisan Salı gününe kadar elinizde kalan Funds’larınızı kullanmalısınız veyahut Play4Free Funds kullanılan Lord of Ultima,BattleField Heroes ve Battlefield Play4Free gibi diğer Origin Free oyunlarmızda kullanabilirsiniz.

Ayrıca, 16 Nisan’dan önce C&C Tiberium Alliances web sitesinden Play4Free Funds satın aldıysanız (“Miras Kalan Play4Free Fund Bakiyesi”), Miras Kalan Play4Free Fund Bakiyeniz, C&C Tiberium Alliances oynadığınızda kullanabilmeniz için TA Funds’a dönüştürülecek. Bütün Miras Kalan Funds’larınız harcanana kadar Miras Kalan Play4Free Fund Bakiyenizi, C&C Tiberium Alliances’da kullanım için TA Funds’a dönüştürmeye devam edeceğiz. Satın alacağınız fazladan TA Funds’lar, C&C Tiberium Alliances’da kullanım için TA Funds bakiyenize eklenecek ve “Miras Kalan” funds’larınızın tamamı harcandıktan sonra kullanılacak. Funds değerleri değişmeden aynı kalacak: 100 Play4Free Funds, 100 TA Funds’a eşit olacak.

Play4Free Funds kullanılan başka oyunlar (Lord of Ultima, Battlefield Heroes ve Battlefield Play4Free) oynamak için C&C Tiberium Alliances’tan çıktığınızda, Miras Kalan Play4Free Fund Bakiyenizin geri kalanı, C&C Tiberium Alliances’da yaptığınız satın alımlar düşüldükten sonra bu oyunlarda kullanıma hazır olacak. Bu oyunlarda ek Play4Free Funds satın alımı yaparsanız, bu ek Funds’lar, Miras Kalan Play4Free Fund Bakiyenize eklenmeyecek. Tabii ki bu ek Play4Free Funds’ları (Miras Kalan Play4Free Fund Bakiyenizle birlikte), Play4Free Funds kullanılan diğer tüm Origin Free oyunlarında kullanabileceksiniz.

Bu değişikliği kutlamak ve yeni para birimini tanıtmak için, oyun içi cüzdanınıza 1000 TA Funds eklenmiştir. Bu TA Funds’ları C&C Tiberium Alliances’daki bütün öğeler için güle güle kullanabilirsiniz.

C&C Tiberium Alliances’la mobil platformları fethetmeye hazırlandığımız şu günlerde, herkese başarılı savaşlar diliyor, aramızdan yükselecek yeni büyük kumandanları görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bugün 5 Nisan 2013 Cuma!
2013-04-05 14:04:24
Caledonia dünyasında yepyeni bir hayata Joygame farkıyla başlamaya hazır mısın ? Kendi imparatorluğunun ve müttefiklerinin tüm gücünü kullanarak toprakların dışında şan, şeref, şöhret ve yüce Erdem Tapınakları için... Devamını Gör »
Bugün 5 Nisan 2013 Cuma!
2013-04-05 14:04:24
LCaledonia dünyasında yepyeni bir hayata Joygame farkıyla başlamaya
hazır mısın ?

Kendi imparatorluğunun ve müttefiklerinin tüm gücünü kullanarak toprakların dışında şan, şeref, şöhret ve yüce Erdem Tapınakları için savaşmaya var mısın ? Yeni LORD OF ULTIMA sen olmak istiyorsan şimdi tam zamanı!
27 Mart Sunucu Çalışması
2013-03-26 11:00:48
Lordlar ve Leydiler, En son oyun güncellemesini hizmete sokmak için yarın 27 Mart tarihinde sunucularımızda bakım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Süre: Her sunucu için 30 dakika, Zaman: 27.03.2013 10:00 – 14:00...Devamını Gör »
27 Mart Sunucu Çalışması
2013-03-26 11:00:48
Lordlar ve Leydiler, En son oyun güncellemesini hizmete sokmak için yarın 27 Mart tarihinde sunucularımızda bakım çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Süre: Her sunucu için 30 dakika / Zaman: 27.03.2013 10:00 – 14:00 / Etkilenen dünyalar: Tüm dünyalar

Not: Lütfen dünyaları aşamalı olarak güncelleyeceğimizi ve her dünyanın 30 dakika için çevrimdışı olacağını unutmayın. Sürecin başlangıcında güncellenen dünyalar zaten çevrimiçi olmuş, diğer dünyalar ise halen çevrimdışı durumda olabilir. Oyun hakkında özel bilgilere, haberlere, etkinliklere ve güncellemelere ulaşmak için forumu ve Facebook sayfamızı düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın!
Kalıntı Avı – 19.03.2013
2013-03-19 15:12:56
Kalıntı Avı’na hoş geldiniz.
Caledonia’nın derinliklerinde çok değerli bir kalıntı yatıyor. Birkaç basit adımı izleyerek siz de ileride çok zengin olabilirsiniz.Devamını Gör »
Kalıntı Avı – 19.03.2013
2013-03-19 15:12:56
Kalıntı Avı’na hoş geldiniz.
Caledonia’nın derinliklerinde çok değerli bir kalıntı yatıyor. Birkaç basit adımı izleyerek siz de ileride çok zengin olabilirsiniz.
Kazanan, Ticaret Bakanı (7 gün), Yapı Bakanı (7 gün), Ordu Bakanı (7 gün) ve Savunma Bakanı (7 gün) kodu kazanacaktır.

Daha fazla bilgi için forumu ziyaret ediniz.
Yeni Dünya Haritası Ufukta Gözüktü – 21 Mart’ta açılıyor!
2012-03-21 10:42:31
Lordlar ve Leydiler, Size yeni dünyaları bildirmekten mutluluk duyuyoruz! Sıranızı bekleyin ve liderliğe tırmanmak için elinizi çabuk tutun. Devamını Gör »
Yeni Dünya Haritası Ufukta Gözüktü – 21 Mart’ta açılıyor!
2012-03-21 10:42:31
Lordlar ve Leydiler,
Size yeni dünyaları bildirmekten mutluluk duyuyoruz! Sıranızı bekleyin ve liderliğe tırmanmak için elinizi çabuk tutun.

Krallığınızı erkenden kurun ve bu el değmemiş topraklarda hüküm sürmenin keyfini yaşayın.
Yeni dünyalar 21 Mart 2013 tarihinden itibaren çevrimiçi olacaktır.

Dünya 93 (Avrupa) 09.00’da çevrimiçi olacaktır.

Ortaçağ Krallığınızı Kurun!

Joygame sizi Ortaçağ’a götürüyor. Ortaçağ’da savaşın karanlık yüzü ile tanışacaksınız. Müthiş savaşlar, savaşların gidişatını değiştiren stratejiler ve tehlikelerle dolu bir dünya Lord Of Ultima’da sizleri bekliyor. Krallığınızı kurun, ordunuzu yaratın, geliştirin, yönetin; Ortaçağ’a hükmedin.

Lord of Ultima’da büyük ve korkulan bir imparatorluk olabilmek için sadece güçlü olmanız yetmez, diğer oyuncularla iletişiminizin iyi olması ve ekonominizi iyi yönetmeniz, rakiplerinizin içine kendi görevlendirdiğiniz casuslar gönderip, kazandığınız savaşlardan sonra yağma ve rakiplerinize karşı geliştirdiğiniz askeri faaliyetlerde uzmanlaşmanız gerek. Alışılagelmiş strateji oyunlarına yeni bir soluk, yeni bir heyecan getiren Lord Of Ultima’yı oynamak için herhangi bir dosya indirip, bilgisayarınıza kurmanıza gerek yok. Sadece bir web tarayıcınızın olması bu muhteşem oyunu oynamak için yeterli. Üstelik tamamen Türkçe olarak Joygame kalitesi ve farkıyla Lord Of Ultima’yı ücretsiz olarak oynayabilirsiniz

X