LEGEND ONLİNE YENİ NESİL WEB TABANLI MMORPG

Ücretsiz Web Tabanlı MMORPG Oyunu Legend Online Joygame, hem kolay oynanabilirliği hem de tarayıcı tabanlı oyun olması sebebi ile dikkatlerine üzerine çekerek, Türkiye’de oyuncuların yeni gözdesi olmuştur. Legend Online Joygame, oyuncularına sunduğu, 7/24 destek ve Elmas Alımlarında Bonuslar ile oyuncuların Legend Online oyununa olan bağlılığını artırmıştır. Legend Online oynamak için yapmanız gereken, Legend Online üyelik formunu doldurarak, Legend Online üye olma işlemini tamamlamanız yeterlidir. Legend Online kayıt olmak tamamen ücretsizdir.

Legend Online‘da hem sahip olduğunuz şehri hem de karakterinizi ve askerlerinizi geliştirerek, kimin daha güçlü olduğunu, düşmanlarınıza gösterin. Legend Online, her ay düzenli olarak yapılan Kahraman Savaşı, Günlük Ek Sahne savaşları ile oyuncularına PVP özelliği sunmaktadır. Kahraman Savaşı sunucular arası aynı meslek grubu arasında yapılan PK etkinliğidir. 50 seviye ve üstündeki oyuncular katılabilir. Legend Online’da İleri Seviye’de Atölye Sistemi, Savaş Alanları, Kader Sistemi, Hazine Sistemi gibi bir çok Etkinlik ile, oyuncularına her an aksiyon yaşama şansı sunmaktadır. Legend Online’I indirmeden rahatça oynama şansına sahipsiniz. Legend Online ücretsiz bir browser oyunu olması sebebi ile Oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Sende Legend Online’I Joygame kalitesi ile oynamak için hemen Legend Online kayıt olun!

Ücretsiz Browser Online Oyunu Legend Online, Yeni Sürümü Gökyüzüne geçerek, Legend Online oynayan kişilere, Peri Sistemini aktifleştirerek, Legend Online oyununa bir tad kattı. Legend Online Binek Sistemine ek olarak başlayan Peri Sisteminde, 55 level üzeri her Legend Online oyuncusu, ücretsiz peri sahibi olabiliyor. Legend Online Peri Sisteminde, Sahip Olduğunuz Perilere, Bir Çok Yetenek ekleyerek, Perinin Sizi Desteklemesini istediğiniz konularda eğitme şansı bulunuyor. Legend Online Gökyüzü sistemi ile Legend Online oyununa yeni bir görev alanı eklenmiştir. Legend Online oynamak tamamen ücretsizdir.