Kahramanların Zamanı

Akkad Krallığı… Ethelsthan’ın halkının huzuru için kendi ruhunu 5 kadim ejderhaya hediye ettiği uçsuz bucaksız verimli topraklar… Huzur, bir zamanlar Akkad’ın diğer adıydı. Ta ki ülkeyi ikiye bölen bu taht mücadelesi başlayana kadar…

Uzak diyarların bilge yaratıkları Kaulaf Kurtları, Akkad’daki mücadelenin yönünü değiştirecek bir sırrı Akkad halkına sundu. Yenilmez bir komutan olmak isteyenler Kaulafların izini takip ederek kanlı mücadelenin gerçekleşeceği yere ulaştı: “Savaş Arenası” na..

Askerlerin saygı duyduğu, yenilmez bir komutan olmak istiyorsan önce güçlü bir savaşçı olmalısın. Bu arenadan pek çok zaferle ayrılırsan istediğini elde edeceksin.

Seçim senin: Akkad’a korku salan bu savaşı bitirmek ya da zalim planlarınla tüm halka karşında boyun eğdirmek… Tarafın her ne olursa olsun savaş arenası seni bekliyor…

Zaman Kahramanların zamanı.. Zaman senin zamanın!

Savaş Arena’sı Cesur Savaşçıları Bekliyor!

Savaş Arenasında taraflar karşı karşıya geliyor. İster tek başına istersen güvendiğin diğer cesur savaşçılarla kurduğun takımınla savaş, puanları topla, gücünü göster!..

Tarafını seç, zırhını giy! Miğferin elinde olsun… Savaş arenası seni bekliyor. . Zaman senin zamanın..

Kendine ne kadar güveniyorsun?

Kahramanlık Sıralaması

Savaş Arenasında topladığın puanlar kahramanlık mücadelesinde seni üst seviyelere taşıyacak, herkes seni konuşacak! Üstelik kazandığın bu puanlar sayesinde birbirinden özel ekipmanların sahibi olabilirsin.

Türk'ün Gücü Seninle Türk Kıyafetleri

Savaş arenasından zaferle çıkarsan , Türk’ün gücü seninle olacak.. Kahramanlıgının sembolü olacak..

Üstelik Doğu’nun En Dayanıklısı Yolculuğunda Sana Eşlik Ediyor!

Kimera'nın İhtişamı

Görkemli Kimera'ların ihtişamı Kahramanların bastığı toprakları titretecek. Tahta giden yolda savaşçılara eşlik edecek.

Fethet ya da savun!

Melitene, Antioch and Galilee köyleri tüm zenginliğiyle seni çağırıyor! Ancak işin o kadar da kolay olmayacak! Tarafını seç ittifakını kur ve köyün sahibi olmak için seni bekleyen kanlı mücadeleye hazırlan! Unutma bu savaşta yalnız değilsin ittifakını güçlendirerek köyde kendi bayrağının dalgalanmasını sağlamak senin elinde… Düşmanla mücadelede desteğe ihtiyacın olacak…

Kervan Yağmalama

Köylere giden Santafe kervanları zenginlik taşıyor ,onları durdurmak senin elinde.. Kervanları yağmalayarak hem gücüne güç katabilir hem de düşmanını alt edebilirsin. Savaş, meydanın dışında da devam ediyor, tahtın sahibi olmak için neleri göze alabilirsin?

Üretim Sistemi: Topla, işle, üret!

Bugüne kadar topladığınız ve işlediğiniz tüm malzemeler ile artık üretim yapabileceksin! Kendi ürettiğin iksirler, silahlar azıklar ve diğer tüm eşyalarla artık daha da güçlüsün.

Cehennemin Kapıları Ardına Kadar Açılıyor

İçeri girmek o kadar da kolay olmayacak,Kahraman!

HABERLER
2nrq
Altın dükkanından Maymuncuktan megafona dilediğin eşyaları al, gümüşleri kazan. Toplam altın harcama miktarına göre gümüşler seni bekliyor.
17.04.2014
2nrq
Savaş Arenası yeni kahramanlarını bekliyor.
17.04.2014
2nrq
Kara Taht'ta Kahramanların Zamanı güncellemesi 23 Nisan'da yayında olacak. Tüm yama notları burada.
17.04.2014