Gamex’te Buluşalım! 04.12.2014
joygame gamex joygame ekibi haber

Joygame Ekibiyle tanışmak, yeni oyunumuz RIP: Final Bullet ile turnuva heyecanı yaşamaya ne dersin? Cevabın evetse, 2- 7 Aralık tarihleri arasında Gamex Oyun Fuarı’nda seni bekliyoruz!

RIP: Final Bullet standında anahtarlık, t-shirt, poster ve daha pek çok farklı hediyeler, 1 BenQ Monitör ve 30 Steelseries ekipmandan birini kazanabileceğiniz Kazı Kazan, oyun promokodları ve Joygame Mobil oyunları sizleri bekliyor.

BenQ, Steelseries ve Turkcell Superonline sponsorluğunda düzenlenecek olan RIP: Final Bullet turnuvasında ise Türkiye’nin en başarılı 8 e-spor takımı olan Adeks eSports, Dark Passage, eSports Club, Wolfpack Ladies, Azzuro, Zocco's eSport, HWA Gaming, Atanet Games ve Wild Fire yarışacak. Bu turnuvada ilk üçe giren takımlara toplamda 20.000 TL para ödülü dağıtılacak. Ayrıca fuar alanında her yarım saatte bir düzenlenecek olan RIP: Final Bullet bireysel turnuvalarına katılabilir ve 600 TL değerinde Steelseries ekipman seti kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Gamex Oyun Ödülleri sırasında çektiğiniz fotoğraflar Twitter’dan #DurmaOyna hashtagi ile paylaşabilir ve fuar coşkusunu yaymamızda yardımcı olabilirsiniz.

Görüşmek üzere!

Yorumlar