Haber Akışı

[Yama Notları] Goley Yama Notları - 04.03.2014
Futbol Haberleri

4 Mart Salı günü gelen yeni yama ile birlikte, Lider Modu’nda küme mücadelesi başlıyor. Ayrıca kadrolarında 2010 - 2011 Sezonu Türkiye Ligi Sezonu oyuncularını görmek isteyenlere de müjdemiz var. Daha fazlası için yama notlarımız sizinle :)

Devamını Oku...
[Yama Notları] Goley Yama Notları - 08.01.2014
Futbol Haberleri

Lider modu ile oyuncular rakipleriyle otomatik olarak eşleşebilecekler ve herkes puanına göre oyunculara maç oynayabilecekler.

Devamını Oku...
[Yama Notları] Goley Yama Notları - 04.01.2014
Futbol Haberleri

Türkiye’nin önde gelen spikerlerinden biri olan Sabri Ugan’ın seslendirdiği Goley, açık betasının ardından oyuncularına yeniliklerin müjdesini verdi.

Devamını Oku...

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!