Haber Akışı

[Dünya Kupası Özel] 2014 Dünya Kupası: Maçlar Hangi Gün Oynanacak?
Futbol Haberleri

2014 Dünya Kupası turnuvası Brezilya’da 12 Haziran günü başlayacak. Dünya’nın sabırsızlıkla beklediği o başlangıç düdüğü ilk hangi maçta çalacak?

Devamını Oku...
[Dünya Kupası Özel] 2014 Dünya Kupası: İtalyan Teknik Direktör Takımın Kötü İlerleyişi Önemsemiyor
Futbol Haberleri

İtalya’nın 2014 Dünya Kupası’ndaki teknik direktörü Cesare Prandelli, takımın hazırlık maçlarında aldığı sonuçların önemsiz olduğunu belirtti.

Devamını Oku...
[Dünya Kupası Özel] 2014 Dünya Kupası: Kupanın Yıldız Futbolcuları
Futbol Haberleri

Bu yıl Brezilya’da oynanacak Dünya Kupası turnuvalarında gençlerden çok şey bekleyen Uruguay, Brezilya, Kolombiya, Fransa ve hatta Ekvador gibi takımlar var.

Devamını Oku...

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!