Haber Akışı

◄ Geri Dön

Felipe Scolari Brezilya Teknik Direktörlüğü Kariyerinde Sona Geldi

Felipe Scolari Brezilya Teknik Direktörlüğü Kariyerinde Sona Geldi

Brezilya Futbol Federasyonu, Luiz Felip Scolari ile yeni bir kontrat imzalamayacağını duyurdu.

Scolari'nin 2014 Dünya Kupası üçüncülük maçında Hollanda karşısında aldığı 3-0'lık yenilginin ardından Brezilya Milli Takımı'nı artık yönetmeyeceğini açıklandı. Almanya karşısında alınan 7-1'lik yenilginin ardından Hollanda'yı mağlup etmek için üçüncülük maçına çıkan Brezilya umduğunu bulamadı. Brezilyalı'lar için bu üzücü yenilgilerin ardından Scolari'nin takımda daha fazla tutulmayacağı su yüzüne çıktı.
 

2014 Dünya Kupası'nı Goley ile takip edin!

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!