Yapımcı Günlüğü

◄ Geri Dön

Yapımcı Günlüğü - Şubat 2014

Yapımcı Günlüğü - Şubat 2014

Geç Gelen Yapımcı Günlüğü

Şubat Ayı Yapımcı Günlüğü, 10 gün rötarlı size ulaştırabiliyorum, bu yüzden hepinizden özür dilerim. Goley’in yoğun iş temposu ve diğer projelerin yapılması gerekenleri bilseniz herhalde hepiniz bana hak verirsiniz, ama bunları detaylı bir şekilde buradan paylaşamıyorum.  Şubat ve Mart ayının ilk haftasında neler yaptık kısaca onlardan bahsetmek istiyorum.

Yayında mıyız?

Şubat ve Mart ayında daha interaktif, daha fazla oyuncu ile etkileşim giren, aynı zamanda farklı mecralarda da kitlelerin dikkatini çeken bir oyun oldu,  Goley.

Turkcell Mobil Ödeme ile kampanya  - Kaçıranlar üzülmesin, ileride farklı markalar ile farklı kampanyalarımız yine olacak. 

Goley Minibüsleri - Oturduğunuz semt, kullandığınız yol, geçtiğiniz yerlere iyi bakın. Belki de Goley minibüsünü görebilir ya da binebilirsiniz.

Zaytung Haberi - Baba ve oğul arasında ufak çaplı bir tartışma yarattıysak kusura bakmayın. 

Sokak Röportajları  - Futbol deyince insanların aklına ne geldiğini sordu. Hagi, Alex, Galatasaray, Fenerbahçe, Ofsayt, Goley gibi bir çok farklı cevabın yer aldığı videoyu henüz izlemediniz mi?

Turkcell SuperOnline – Goley Turnuva

 

Takım Ruhu In Yıldız Etkisi Out

18 Şubat ayında  Goley’e gelen yama ile beraber Yıldız Etkisi yerini Takım Ruhu’na bıraktı.

Detaylar'a wikia sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Goley Liderler Turnuvası  Şampiyonu Mancıty

Goley’in ilk online turnuvası olan Liderler Turnuvası 8 Mart günü 4 saat süren canlı yayın sonucunda  sonuçlandı. Neji’nin, Teri’nin ve benim anlatımımla bu turnuvaya katılan birbirinden başarılı 8 Goley oyuncumuzu tekrar tebrik ederim. Turnuvanın Şampiyonu olan Mancıty de göstermiş olduğu üstün başarı için ayrıca tebrik ederim. Bizim ile beraber 1500’ün üzerinde anlık oyuncunun turnuvayı izleyerek sürpriz hediyeler kazandığı canlı yayını kaçıranlar var ise siz buraya alayım.

Goley Liderler Turnuvası Canlı Yayın Tekrarı 

Nisan ayında online ve offline turnuvalarımız devam ediyor olacak, detayları çok yakında siteden ve sosyal medyadan Nessa sizinle paylaşıyor olacak.

 

Yenilenen Lider Modu

Yenilenen Lider Modu ile birlikte oyuncular farklı kümelerde birbirinden farklı ve özel hediyeler için birbirleri ile kıyasıya mnücadele verecekler. Geçtiğimiz hafta yayına alınan Lider Modu ile Goley’in aktif oyuncu sayısında da artış belirtmem de fayda var. Oyuncularımızı yazı ve sözlü geri bildirimleri bizim için değerli olduğu kadar rakamlara da yansıması ayrıca bizi sevindirdi.

 

“Goleybol Bozuk, Şutlar Bozuk”

Goleybol bozuk, şutlar bozuk diyen sevgili Goley oyuncular, Liderler Turnuvası’nı canlı yayında izlediklerin maçlarda atılan gol yağmurunu izlediklerini varsayarak, herhangi bir şut problemini olmadığını sadece Goley’in oyun mekaniği gereği şutlar daha teknik ve diğer klasik futbol oyunlarına göre pratik gerektirdiğini tekrar belirtmek isterim.

Ayrıca Goleybol bozuk diye hayıflanan oyuncularımıza daha çok şans diliyorum. Bu yazıyı yazarken içinizden bir oyuncumuz da Süper (Evet, Süper kart. Hani şu yaldızlı olan parlak oyunun en iyi seviye kartı) Kart bulunduğunu da paylaşmak isterim. :)

Hepsi Bu Kadar Mı?

Oyuncu Kiralama, Takım Ruhu Paketleri, Yeni Futbolcular, 2009-2010 senesinin futbolcuları, kart geliştirme sistemi, spikerlik yarışması, gol yarışması 2. Sezonu ve daha bir çok içeriği Mart ayında yer alacak olan Yapımcı Günlüğü yazısında bulabilirsiniz. Onun için biraz daha beklemeniz gerekecek.

Bir sonraki Yapımcı Günlüğü yazısında görüşmek üzere.

Sevgilerimle,

Dranoth

Goley Ürün Müdürü

Joygame

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!