Yapımcı Günlüğü

◄ Geri Dön

Yapımcı Günlüğü - Ocak 2014

Yapımcı Günlüğü - Ocak 2014

Güle Güle Açık Beta, Hoş geldin Tam Sürüm

Yapımcı Günlüğü’nün ikinci bölümünden herkese selamlar! 21 Ocak tarihinde Goley’e gelen yama ile beraber Goley’in tam sürüme geçtiğini sizlere duyurmuştuk. Ocak ayı Goley için içerik açısından zengin ve ileride gelecek olan yeniliklerin habercisi olarak da bayağı dolu geçtiğini söyleyebilirim.

(Bkz. Spoiler için 29 Ocak Canlı Yayını)

Goley’e Neler Eklendi?

Yeni gol sevinçleri, yeni takımlar, Neymar ve Bale başta olmak üzere yeni dünya yıldızları, mağazaya eklenen yeni eşyalar, düzeltilen hatalar, arayüz değişiklikleri yanı sıra Goley oyuncuları tarafından dört gözle beklenen ve bir önceki Yapımcının Günlüğü’nde bahsettiğimiz Şampiyonlar Ligi de Ocak ayında yerini aldı. Ocak Ayı yama detaylarını kaçıranlar var mı?  O zaman buyrun.

Şubat Ayı İle Goley Fırtınası Devam Ediyor!

Karma amblem’in takımınıza sağlamış olduğu Yıldız Etkisi senelik amblemler ile farklı bir boyut kazanacak. Aynı seneye ait oyunculardan oluşan takımınız ile katacağınız aktif ve pasif yeteneklerin farkını yaptığınız maçlarda yakından hissedeceğinize eminim.

Sahip olmak istediğiniz dünyaca ünlü futbolcuların bir türlü aldığınız kartlardan çıkartamıyor musunuz? O zaman Goley’e şubat ayında gelecek olan “Kart Kiralama Sistemi” ile istediğiniz oyuncuları takımınızda görebileceksiniz. Henüz sistemin detaylarını paylaşamıyorum, o yüzden biraz daha sabretmeniz gerekecek. :)

Şanslı Kart Paketi ile 1.000.000 altından, uzman kartlara kadar birbirinden farklı hediyelerin yer aldığı eşyalara ulaşabileceksiniz. İçeriği ve detaylarını çok yakında paylaşacağız.

Ronaldinho, Beckham ve Figo gibi efsane futbolcular da Goley’de yerini alıyor.

Goley ve E-Sport Üzerine Çalışmalarımız Başladı

Türkiye'de oyun sektörü ile birlikte gelişmekte olan bir diğer dal da elektronik spor müsabakaları. Ülkemizde farklı oyun türlerinde faaliyetlerini görebildiğimiz E-Sport üzerine çalışmalarına (FPS, RTS, MOBA gibi) Goley'in de MMO Futbol oyunu olarak katılacağının müjdesini buradan sizler ile paylaşmak isterim. Şampiyonlar Ligi modu, Lider modu ve offline turnuvalar ile birlikte Goley oyuncularını para ödülleri, hardware ödülleri ve oyun içerisinde ayrıcalıklara sahip olabilecekleri özel kartlar bekliyor olacak. İlk Büyük Goley turnuvasının detaylarını yine şubat ayı içerisinde paylaşacağız. Gözünüz Goley’de olsun.

Unutmadan Sabri Ugan’ın seslendirdiği Goley’in maçlarına yeni sözler ve detayllı pozisyon alternatifleri ile daha da keyifli hale gelecek.

Bir sonraki Yapımcı Günlüğü yazısında görüşmek üzere.

Sevgilerimle,

Dranoth

Goley Ürün Müdürü

Joygame

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!