Yapımcı Günlüğü

◄ Geri Dön

Yapımcı Günlüğü - Aralık 2013

Yapımcı Günlüğü - Aralık 2013

Yapımcının Günlüğü – Aralık 2013

Herkese selamlar!

Aranızda benim ismimi duyanlarınız var, canlı yayınlarda görenleriniz, oyunda maç yapanlarınız var. Ama genel olarak bilmeyenleriniz için ben Goley’in Ürün Müdürü Dranoth. :) Bundan sonra her ay size “Yapımcının Günlüğü” altında Goley’de mevcut gelişmelerimizden, oyuna eklenecek olan içerik ve yeniliklerimizden, ve çok daha fazlasından bahsedeceğim.

Neden Goley?

Goley, Türkiye’de oyun pazarının ve Türk oyuncularının uzun süredir beklediği bir oyun türü olan futbolun en eğlenceli ve en iyi temsilcisi olacağına Joygame ekibi olarak eminiz.  Bu projenin başında yer almak benim için ayrı bir gurur kaynağı olduğunu da belirtmek isterim.

Şimdi Futbol Zamanı

Joygame’in yeni Ücretsiz MMO Futbol oyunu Goley 100% Türkçe spiker desteği, Koca Kafalı Dünya Yıldızları, Türk Futbolcuları ve benzersiz oynanışı ile çok kısa bir sürede yüzbinlerce oyuncu ile buluşma fırsatı yakaladı. Goley’i oynayan ve yeni oynayacak olan bütün arkadaşlarımıza tekrar teşekkür etmek isterim.  28 Kasım’da Kapalı Beta yayına başlayan Goley, 19 Aralık tarihi ile Açık Beta’ya başlamış bulunmaktadır.

Goley Oyuncusuna Lazım Olan Şeyler

Sosyal medya ve Goley sitesi üzerinden paylaşmış olduğumuz ipuçları, taktikler, duyurular, etkinlikler, haberler ve kampanyalarını takip ederek her zaman güncel kalmanızda fayda var. Goley’in dinamiklerini, oynanış yapısını ve kendine özgü içeriklerini kavramanız için size özel yaratılan ve her gün güncellenen wikia sayfamızı da incelemenizi öneririm.

Sırada Neler Var?

Bildiğiniz üzere Goley’de üç oyun modu mevcut. Dostluk Maçı (1v1), Antreman Maçı (1 v OOK/2 v OOK). Ocak ayında gelecek olan yama ile beraber oyuna Liderlik Modu (eski ismi ile Rütbe Modu) ve yapay zekaya karşı maç yapabileceğiniz yeni Şampiyonlar Ligi modu eklenecek.

Zirveye çıkmaya, en iyisi olmak için top koşturacağınız bu modda sizleri hem sürpriz hediyeler hem de sıralamada üst seviyelere tırmandıkça başarılarınızın karşılığını alabileceğiniz ayrıcalıklar sizleri bekliyor olacak. Rütbe Modu, Şampiyonlar Ligi Modu, gol tekrarı, yeni futbolcular ve daha bir sürü içerik çok yakında sizler ile buluşacak. Detayları site üzerinden paylaşacağız. Sizden çok biz sabırsızlanıyoruz, diyebilirim.

Hepinize sağlık, mutluluk ve huzur (Tabii ki de Goley!) dolu bir 2014 yılı dilerim.

Sevgilerimle,

Dranoth
Goley Ürün Müdürü
Joygame

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!