Yapımcı Günlüğü

◄ Geri Dön

Yapımcı Günlüğü - Ağustos 2014

Yapımcı Günlüğü - Ağustos 2014

Geleceğe Dönüş: Goley


Herkese yine çok sıcak bir İstanbul gününden selamlar. Uzun bir süredir Goley’in Yapımcı Günlüğü ile ilgili yazılarımızı aksattığımı ve bu konuda iyileştirme yapmam gerektiğinin farkındayım. Eğer önceki Yapımcı Günlüğü ile ilgili yazıları okumadıysanız ya da Goley’e yeni başladıysanız öncelikle hoşgeldiniz demek istiyorum. 

Dünya Kupası öncesi, sonrası ve gelişmeler ile birlikte sizi şimdiden söyleyeyim sizi güzel bir yazı bekliyor. O yüzden yanınıza soğuk içecekler alın, arkanıza yaslanın ve Goley’de dünden bugüne olan gelişmelerin içeriğini keyifle okumak için hazır olun.

Yaz Dönemi Öncesi Goley

Mayıs ayında Goley’e gelen yamalar ile birlikte, Messi ve Ronaldo’yu Goley oyuncularının takımlarına dahil etmesi daha kolaylaşmasının yanısıra arkadaşları ile birlikte aynı sahada top koşturmak isteyen Goleyciler de 2v2 oyun türüne kavuşmuş oldu.  Özellikle Goley ekibinin Joygame ofisinde yaptığı maçlarda en sevdiği oyun türlerinden biri olan 2v2, kısa zamanda da yayınlamayı planladığımız turnuvası ile bahar dönemine serin bir başlangıç yapmak istiyoruz.

Şampiyonlar Ligi nam-ı diğer Turnuva modu’na eklenen yeni zorluk seviyesi ile “çok zor seviye” takımlarla eşleşmek isteyen ve değerli lig ödüllerine sahip olmak isteyen oyuncular için Mayıs ayı ve sonrasının gayet verimli geçtiğini belirtmek isterim.

“Yuva’ya hoşgeldiniz!”  Türkiye Ligi’nin büyük takımlarından Dark Eagles ekibi de özlem ile beklenen stadlarına Goley’de kavuşmuş oldu.  

Geçmiş yama notlarına ulaşmak ve detayları görmek isterseniz sizi şöyle alabilirim.

Hoş geldin 2014 Dünya Kupası!

12 Haziran – 13 Temmuz tarihleri arasında Brezilya’nın ev sahipliğini yaptığın 2014 Dünya Kupası aynı zamanda Türkiye’nin En Çok oynanan MMO Futbol Oyunu Goley’de de futbol tutkunlarına kapısı açtı. Dünya Kupası’nda mücadele edecek 32 Milli Takımın yanısıra Türkiye Milli Takımına da sahip olabilme şansını yakalayan Goley oyuncuları, Dünya Kupasına özel stadyum Samba Arena’da başarıdan başarıya koşmak için kıran kıran bir mücadeleye girişti.

Dünya Kupası heyecanını ve havasını tam anlamıyla Goley’de yakalayan oyuncularımız, Brezilya Dünya Kupası Ligi ile birlikte şimdiye kadar karşılaşmadıkları kadar zor bir seviyede yapay zekaya karşı zafere giden yolda ter döktü.

Envanter Sistemi ile Goley oyuncularına daha elverişli ve kullanıcı dostu bir arayüz sağlamak için çalışmalarımızı tamamladık. Mağazadan alınan eşyaların posta kodunu doldurma sorunu, ya da kart kapasitesinden dolayı gerekli yerinizin bulunmamasına rağmen istediğiniz eşyalara, dilediğiniz sayıda sahip olabilirsiniz.

Dünya Kupası içerikleri ile beraber Goley’e eklenen ve oyuncularımız tarafından büyük bir beğeni gören “Maç Tahmin Etkinliği” ile de her gün on binlerce hediyeyi oyuncularımıza dağıttık.

Goley’in Dünya Kupası karnesine ulaşmak için tıklayınız.

“Hagi Hagi, bilmem nasıl anlatsam bu golü size!...” – Sabri Ugan

Türkiye’nin en iyi spor spikerlerinden ve Goley’in sesi Sabri Ugan’ın anlatmış olduğu maçlar artık daha heyecanlı, daha gerçekçi ve daha zevkli bir şekilde geçiyor. Dünyaca Ünlü FIFPRO lisanslı ve Türkiye Liginde top koşturan futbolcularında içerisinde isimlerinin geçtiği 60’dan fazla futbolcu, Sabri Ugan tarafından seslendirilmesinin yanısıra yeni pozisyon ve farklı gol sevinçlerini de seslendirdi. Cezasına girdiğinizde kaleci ile karşı karşıya kaldığınız zaman baskıyı daha çok hissedeceğinize eminim.

Yaşayan Efsaneler de artık Goley’de yerini aldı.

Futbol’un yaşayan efsaneleri, Dünya’nın en iyileri de Goley’de yerini aldı. Temmuz ayı içerisinde eklenen yama ile beraber Ender Seviye Edson P ve Diego M futbolcuları, Uzman Seviye kartlar ile yaklaşık aynı güce sahip olmalarının yanı sıra nostalji duygusu ve özel tasarımları ile de Goley oyuncuları tarafından tercih edilme sebebi oldu.

Menüyü alabilir miyim?

Goley’e Ağustos ayı içerisinde gelen son yama ile beraber, maç sıfırlama ve kombine kartları yerini aldı. Yenilenen lider modu sonrasında, Eylül ayında gelecek bir sonraki yama ile beraber Oyuncular Arasında Transfer yapabilmenizi sağlayacak olan “Oyuncu Pazarı” ile ilgili detayları da çok yakında sizlerle paylaşıyor olacağız. Oyuncu Pazarı’nda ilk olarak futbolcuların alım-satım yapılabileceği bir sistem olarak planlıyoruz.  Oyuncu Pazarı’na satmak için koyacağınız futbolcularda kısıtlama ile beraber bazı kurallarda olacak böylece Goley oyuncuları arasında istenilen kartlara sahip olunca oyun dengelerinde oluşabilecek haksızlığı da önleyebilecek bir yapı üzerinde çalışıyoruz.

Bir sonraki Yapımcı Günlüğü yazısında görüşmek üzere, Goley’li günler dilerim.

Sevgilerimle,    

Dranoth

Goley Ürün Müdürü

Joygame

 

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!