Yapımcı Günlüğü

◄ Geri Dön

Haksız Kazanç Hakkında

Haksız Kazanç Hakkında

Son zamanlarda sizlerden müşteri destek sistemimize gelen talepler ve forumlarda belirtmiş olduğunuz şikayetler doğrultusunda, Lider Modu’nda haksız kazanç elde eden oyuncular ile ilgili çalışmalarımızı başlatmıştık. Bugün itibari ile Lider Modu’nda haksız kazanç elde eden oyuncuların listesi tespit etmiş bulunuyoruz.

Bildiğiniz gibi Goley bir futbol oyunudur ve gerçek futbolda da olduğu gibi yapılan haksız kazanca kayıtsız kalınmaz, gereken ceza verilir. Bugün itibari ile haksız kazanç elde eden oyuncuların Lider Puanları sıfırlanmıştır. Sıralamada hak etmediği pozisyonda olan oyuncular hediyelerini alamayacaklardır.

Haksız kazanç elde eden oyuncular ayrıca Goley’den 1 hafta uzaklaştırma cezası almıştır. Bu  tür hareketlerin tekrarlanmaması için oyuncularımızın gereken iyi niyeti göstermelerini rica eder, yapılan haksız kazancın tekrarı takdirinde, süresiz olarak Goley’den uzaklaştırma cezası alacaklarını da bildirmek isterim.

Dranoth

Goley Ürün Müdürü

Joygame

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!