Yapımcı Günlüğü

[Yapımcı Günlüğü] Yapımcı Günlüğü - Ağustos 2014
Futbol Haberleri

Arkanıza yaslanın ve Goley’de dünden bugüne olan gelişmelerin içeriğini keyifle okumak için hazır olun.

Devamını Oku...
[Yapımcı Günlüğü] Yapımcı Günlüğü - Mart ve Nisan 2014
Futbol Haberleri

Yapımcı Günlüğü geç gelmez, erken gelmediği gibi. O hep tam zamanında gelir… Hem de iki ayın yazısı bir arada! – Dranoth

Devamını Oku...
[Yapımcı Günlüğü] Yapımcı Günlüğü - Şubat 2014
Futbol Haberleri

Şubat Ayı Yapımcı Günlüğü, 10 gün rötarlı olmasına rağmen, içerik açısından sizi doyuracak bir yazı olacağını söyleyebilirim.

Devamını Oku...
[Yapımcı Günlüğü] Yapımcı Günlüğü - Ocak 2014
Futbol Haberleri

"Güle Güle Açık Beta, Hoş geldin Tam Sürüm!" ve şubat ayında oyuna eklenecek olan yeni içerikler ile ilgili bilgilendirmeye ulaşabileceğiniz yazı dizisinin ikinci bölümü ille karşınızdayım.

Devamını Oku...
[Yapımcı Günlüğü] Haksız Kazanç Hakkında
Futbol Haberleri

Son zamanlarda sizlerden müşteri destek sistemimize gelen talepler ve forumlarda belirtmiş olduğunuz şikayetler doğrultusunda, Lider Modu’nda haksız kazanç elde eden oyuncular ile ilgili çalışmalarımızı başlatmıştık.

Devamını Oku...
[Yapımcı Günlüğü] Yapımcı Günlüğü - Aralık 2013
Futbol Haberleri

Goley hakkında her ay oyuna eklenen yenilikleri, değişen içerikleri ve gelişmeleri Goley Ürün Müdürü Dranoth tarafından takip edebileceğiniz bölüm.

Devamını Oku...

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!