Haber Akışı

◄ Geri Dön

Goley Yama Notları - 25.08.2015

Goley Yama Notları - 25.08.2015

İhtiyacınız olan futbolcuların pozisyonlarını, yıllarını, takımlarını hatta istediğiniz bir futbolcuyu çıkartma şansını yakalayacağınız bir sistem olarak Goley’e eklenen sistemi tamamen ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Sistem size Goleybol’dan rastgele çıkaracağınız kart yerine, tamamen sizin ekleyeceğiniz kartlara göre özelliklerini(Yıl,Takım,Pozisyon)getirebilen bir sisteme sahiptir.

Sırası ile nasıl yapılacağını aşağıda yazılı ve görselli anlatımda bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda video ile anlatımda sizlerle birlikte olacak.

1- Değiştireceğiniz kartı yerleştiriniz.

 
 
2- Değiştirmek istediğine karta göre yardımcı kartları ekleyin(Takım,Yıl,Pozisyon)

 
 
3- Onay butonuna bastığınız anda tüm kartlar kaybolacaktır.

4- Eğer ekranda görülen Olası Pozisyon, Olası Yıl ve Olası Takım kırmızı yanıyor ise %95 ihtimal ile belirtilen özelliklere göre kart gelecektir.

 
 
5- Belirli bir şans oranı ile düşük seviye bir kart bir üst seviyeye yükselebilir.
Normal>Özel
Özel>Ender
Ender>Uzman
Uzman kartlar Süper seviye kartlara yükseltilemez.

6- Eğer yardımcı kartları(Ek Kartlar) ana karttan 1 seviye yüksek yerleştirirseniz bir üst seviye kart gelme şansı yükselir.
7- Eğer bir alt seviye kart koyulur ise kartınızın seviyesinin düşme şansıda bulunmaktadır.
8-Eğer aynı seviye kartlar yerleştirirseniz ana kartın yükselme veya düşme şansı bulunmaktadır veya yüksek ihtimal ile ana kart aynı seviye kalacaktır.
9- Dönüştürme yapmış olduğunuz kartlar Transfer sisteminde pazara koyulabilir.

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!