Haber Akışı

◄ Geri Dön

Goley Yama Notları - 22.09.2015

Goley Yama Notları - 22.09.2015
1- Süper ve Uzmanların Seviyeleri ArttırıldıArtık, Uzman ve Süper seviye futbolcular daha yüksek seviyelere çıkartılabilir. Uzman seviye kart seviye 20’ye kadar; Süper seviye kart ise 25 seviyeye kadar yükseltilebilecek.

Kart seviyelerinizi arttırmak için ihtiyacınız olan Joypara miktarları aşağıdaki tabloda belirtildiği gibidir.

2- 2016 A Grubu Paketleri ve OyuncularıA) 2016 A Grubu Platin Paketi2016 yılına ait yalnızca 3 ligi ve 10 takımı içeren grup paketleri Goley’e eklendi. Bu paketlerin yalnızca 10’lu versiyonları bulunmaktadır. 30.000 Joypara karşılığında Mağaza’dan satın alınabilir.

NOT: 2016 yılına ait futbolcuları içeren 4 grup bulunmaktadır. Bu yama ile birlikte ilk grup futbolcuları oyuna eklenmiştir. İlerleyen dönemlerde diğer gruplarda oyuna eklenecektir.

2016 A grubu Platin Paketi(10); 2016 İngiltere, Hollanda ve Rusya liglerine ait Ender, Uzman ve şansa bağlı olarak Süper seviye futbolcu, teknik direktör, amblem veya destek kartı içerir.
2016 A Grubu Platin Paketi içerisinde yer alacak olan takımlar aşağıdaki gibidir:

Mandeville
London Cruiser
Ice Lion
Fire Bird
Man Angel
FC Spurs
Red Soldier
Blue Navy
Knight Hoven
Amsterdam Look

B) 2016 A Grubu Altın Paketi2016 yılına ait yalnızca 3 ligi ve 10 takımı içeren grup paketleri Goley’e eklendi. Bu paketlerin yalnızca 10’lu versiyonları bulunmaktadır. 200.000 Altın karşılığında Mağaza’dan satın alınabilir.

NOT: 2016 yılına ait futbolcuları içeren 4 grup bulunmaktadır. Bu yama ile birlikte ilk grup futbolcuları oyuna eklenmiştir. İlerleyen dönemlerde diğer gruplarda oyuna eklenecektir.

2016 A grubu Altın Paketi(10); 2016 İngiltere, Hollanda ve Rusya liglerine ait Normal, Özel, Ender ve şansa bağlı olarak  Uzman seviye futbolcu, teknik direktör, amblem veya destek kartı içerir.
2016 A Grubu Altın Paketi içerisinde yer alacak olan takımlar aşağıdaki gibidir:

Mandeville
London Cruiser
Ice Lion
Fire Bird
Man Angel
FC Spurs
Red Soldier
Blue Navy
Knight Hoven
Amsterdam Look

3- Gelişmiş Tam Paket


Mağaza’da bulunan eski “Tam Paket”lere oranla, Ender seviye kart çıkma şansı yükseltildi ve Uzman seviye kart çıkma şansı eklendi.

Yalnızca 2010-2015 yılları arasındaki tüm takımları içeren Normal, Özel, Ender ve şansa bağlı olarak Uzman seviye futbolcu, teknik direktör, amblem ve destek kartı içerir.

Mağaza fiyatı 200.000 Altın’dır ve yalnızca 20’li paketi mevcuttur.

4- Goley Mağazası Yenilendi

  • Mağaza’da bulunan “Paketler” sekmesindeki tüm paketler kaldırıldı. Yerine daha önce eklenen fakat Mağaza’da bulunmayan paketler eklendi. Mağaza’ya yeni eklenen 2016 A Grubu Paketleri ve Gelişmiş Tam Paket’de eklenmiştir.
  • Gelişmiş Futbolcu paketleri, Efsane Futbolcu paketleri ve Süper Futbolcu paketlerinden “Altın” çıkartılmıştır. Bu güncellemeden sonra, Altın içeriği yalnızca “Şanslı Para Paket”lerinde bulunacaktır. Ayrıca çıkarılan Altın miktarlarının yerine "Gelişmiş Tam Paket" eklenmiştir.

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!