Haber Akışı

◄ Geri Dön

Goley Yama Notları - 17.11.2015

Goley Yama Notları - 17.11.2015

2016 D Grubu takımları ve futbolcuları oyuna eklendi.

a) 2016 D Grubu Platin Paketi2016 yılına ait İspanya, Almanya, Fransa, Portekiz liglerini ve 10 takımı içeren grup paketleri Goley’e eklendi. Bu paketlerin yalnızca 1'li ve 10’lu versiyonları bulunmaktadır. Bu paketi 30.000 Joypara karşılığında Mağaza’dan satın alabilirsiniz.

2016 D grubu Platin Paketi; 2016 İspanya, Almanya, Fransa, Portekiz liglerine ait Ender, Uzman ve şansa bağlı olarak Süper seviye futbolcu, teknik direktör, amblem veya destek kartı içerir.
2016 D Grubu Platin Paketi içerisinde yer alacak olan takımlar aşağıdaki gibidir:

Cataluna King
Bat Knight
AT Matador
King Sociedad
Lyon Lily
Marseille Rose
Paris Iris
FC Sapphire
SL Ruby
Red Bear


b) 2016 D Grubu Altın Paketi2016 yılına ait İspanya, Almanya, Fransa, Portekiz liglerini ve 10 takımı içeren grup paketleri Goley’e eklendi. Bu paketlerin 10’lu versiyonu bulunmaktadır. Bu paketi 200.000 Altın karşılığında Mağaza’dan satın alabilirsiniz.

2016 D grubu Altın Paketi; 2016 İspanya, Almanya, Fransa, Portekiz liglerine ait Normal, Özel, Ender ve şansa bağlı olarak  Uzman seviye futbolcu, teknik direktör, amblem veya destek kartı içerir.
2016 D Grubu Altın Paketi içerisinde yer alacak olan takımlar aşağıdaki gibidir:

Cataluna King
Bat Knight
AT Matador
King Sociedad
Lyon Lily
Marseille Rose
Paris Iris
FC Sapphire
SL Ruby
Red Bear

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!