Sık Sorulan Sorular

31) Takım Ruhu nedir? Ne işe yarar?
Goley SSS

Takım Ruhu sayesinde futbolcularınız artı özellik kazanırlar. 5 farklı Takım Ruhu seviyesi bulunur. Her bir seviye futbolcularınıza farklı değerlerde artı özellik katarlar. Ayrıca, takımın Ofansif, Defansif, Güç, Hız, Teknik ve Zihin özelliklerini artırır.

32) Takımlara teknik direktör, koç, gözlemci ve antrenör ekleyebiliyor muyum?
Goley SSS

Evet. Takımınıza 5 ekip üyesi ekleyebilirsiniz. Bu da takımınızın Ofansif, Defansif, Güç, Hız, Teknik ve Zihin özelliklerini artırır. Ekip üyeleri Mağaza'dan satın alacağınız kart paketlerinden ve Goleybol'dan elde edilebilir.

33) Goley'de bilgisayara karşı oyun oynandığında istediğin takımı seçilebilir miyim?
Goley SSS

Goley'de bilgisayara yani yapay zekaya maç yapmak istediğinizde karşı takımı size seçebilirsiniz. "Maç Modu" bölümüne girerek 1:OOK ya da 2:OOK'den istediğinizi seçin. Karşınıza çıkan ekranda rakibinizin takımını, ligini ve yılını dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

34) Goley'de Altın nasıl kazanılır?
Goley SSS

Goley'de Altın kazanabilmek için Dostluk Maçı veya Antrenman Maçı yapabilirsiniz. Tekli Mod ve Coca-Cola Lider Modu'nu oynayarak da Altın kazanabilirsiniz. Ayrıca, günlük görevleri tamamlayarak da Altın kazanmak mümkündür.

35) Futbolcu kiralamak mümkün mü?
Goley SSS

Evet. Goley'de bulunan tüm futbolcuları kiralayabilirsiniz. Lobideki "Kiralama" bölümüne girerek, kiralamak istediğiniz futbolcuya Tür, Yıl, Takım ve Pozisyon filtrelerini kullanarak erişebilirsiniz.

Futbolcuları Kart Seviyesi ve Maç Sayısı'na göre kiralayabilirsiniz. 1'den 10. seviyeye kadar Kart Seviyesi seçebilirsiniz. Futbolcuları 1, 5, 10, 15, 20, 25 ve 30 maçlık kiralayabilirsiniz.

Futbolcuların JoyPara üzerinden fiyatları kart türüne, yılına, pozisyonuna, kart seviyesine ve maç sayısına göre değişmektedir.

36) Kiraladığım futbolcuların maç oynama sayıları bittiğinde ne yapmalıyım?
Goley SSS

Kiraladığınız futbolcuların maç sayıları bittiğinde yenileyebilirsiniz. Yine Kiralama bölümüne girerek maç oynama sayısını artıracağınız futbolcuyu seçip aşağıdaki "Yenile" butonuna tıklayarak dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

37) Futbolcuların kondisyonları bitti. Ne yapmalıyım?
Goley SSS

Futbolcularınızın kondisyonu bittiği zaman maçlarda iyi performan sergileyemezler. Mağaza'dan Özel veya Normal İyileştirme Paketi satın alarak Enerji İçeceği elde edebilir ve her maçtan sonra kullanabilirsiniz.

38) Futbolcularım sakatlandı. Ne yapacağım?
Goley SSS

Futbolcularınız sakatlandığında İlkyardım Çantası'na ihtiyaç duyarsınız. Bu eşyayı Mağaza'dan Özel veya Normal İyileştirme Paketi satın almalısınız. Bu paket içerisinden çıkacak olan İlkyardım Çantası'nı kullanarak sakalanmış tüm futbolcularınızın sakatlıklarını giderebilirsiniz.

39) Futbolcularım Sarı/Kırmızı kart gördü. Ne yapmalıyım?
Goley SSS

Futbolcularınız sarı ve kırmızı kart gördüyse Ceza Silme eşyası kullanmalısınız. Mağaza'dan Özel veya Normal İyileştirme Paketi satın alarak Ceza Silme eşyasını elde edebilirsiniz.

40) Takım Maliyeti nedir?
Goley SSS

Takım Maliyeti, mevcut kadronuza ekleyebileceğiniz futbolcuların sayısına sınır koyan bir sistemdir. Bir takıma toplamda 23 futbolcu ekleyebilirsiniz.

Her futbolcu 1'den 10'a kadar maliyet oranına sahiptir. Bu oranlar takıma ekleyebileceğiniz futbolcuların sayısını etkiler. Eğer bir takım oluşturuyorsanız Takım bölümündeki Oyuncu Yönetimi sekmesinde Maliyet kısmını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Siz seviye atladıkça, Takım Maliyeti de 1 artar. Örneğin; Mevcut seviyeniz 11 ve 1 seviye atladınız, 12. seviye oldunuz. 11 seviyedeyken maliyetin 90 olduğunu düşünürsek, 12. seviyede maliyet 91 olur.

41) Takıma yeni teknik direktör ekleyebiliyor muyum?
Goley SSS

Evet. Takımınızın teknik direktörünü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Her teknik direktör farklı özelliklere ve taktiklere sahiptir. Teknik direktörler Mağaza'daki kartlardan elde edilmektedir.

42) Kaptan, Penaltı, Frikik, Sağ Korner, Sol Korner futbolcularını değiştirebilir miyim?
Goley SSS

Evet. Takım bölümüne girdikten sonra Taktik Yönetimi sekmesine girerek soldaki sütundan Kaptan, Penaltı, Frikik, Sağ Korner ve Sol Korner futbolcularını değiştirebilirsiniz.

Ancak bu oyuncular maç sırasında değiştirilemez.

43) Ekipmanlar set olduğunda ne işe yarar?
Goley SSS

Eğer aynı türden 3 ekipmanı da futbolcunuza giydirirseniz ekipmanın verdiği artı özelliğin yanı sıra, ekstra her özelliğe +1 kazandırır. 

Ekipmanlar futbolcularınıza ekstra özellik eklemesinin yanında, onlara yeni yetenekler de ekler. Futbolcularınızın ikinci yeteneğini ekipmanlar sayesinde elde edebilirsiniz. Her futbolcunun oynadığı mevkii farklı olduğundan, bu mevkiilere uygun yetenekleri ekipmanlar sayesinde futbolcularınıza eklemek oldukça kolaydır. Bu ekleme, onların maç sırasında daha başarılı olmasını sağlayacaktır.

44) Sahip olabileceğim kart miktarı sınırlı mı?
Goley SSS

Evet. 600'e kadar kart slotuna sahip olabilirsiniz. Kart slotunu artırmak için Kart bölümüne girmeli ve yukarıdaki Kartlar kısmından + butonuna basmalısınız.

45) Maç sırasında sohbet etmek mümkün mü?
Goley SSS

Evet. Maç sırasında oyun oynadığınız oyuncular ve izleyiciler ile sohbet etmek mümkündür. Bunun için "Enter" butonuna basmalı ve sohbet bölümünü açmanız yeterli olacaktır.

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!