Sık Sorulan Sorular

16) Goley yamalarını yükleyemiyorum. Ne yapmalıyım?
Goley SSS

Bu hatanın nedeni, bilgisayarınızla yama sunucusunun bağlantı sağlayamaması veya bağlantının kopmasıdır.

Kablosuz bir ağ ile internete erişim sağlıyorsanız, bağlantınızı kablo ile sağlayınız. 

Bu işlemi yapmanıza rağmen aynı hatayla karşılaşmanız halinde oyunu kapatıp, tekrar çalıştırarak güncelleme yapmasını bekleyin.

17) Goley oynarken ses çıkmıyor. Ne yapmalıyım?
Goley SSS

Bilgisayarınızdaki ses ayarlarının yüksek olduğundan emin olun. Eğer sorunu çözemiyorsanız, oyunu tamamen bilgisayarınızdan kaldırabilir ve tekrar yükleyebilirsiniz. Buna rağmen sorun düzelmiyorsa aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

1. Bilgisayarım'a sağ tıklayın.
2. Özellikler'i açın.
3. Açılan "Sistem" penceresinde soldaki "Aygıt Yöneticisi"ne tıklayın.
4. Aygıt Yöneticisi penceresi açıldığında "Ses, video ve oyun denetleyicileri" seçeneğine iki kez tıklayın.
5. Eğer burada ses sisteminizin simgesinde ünlem işareti var ise, sistemi güncellemeniz gerekir. Güncellemek için kartınızın en son sürücülerini indirin.

18) Maça başlamadan önceki yükleme ekranından sonra gri ekran görünüyor ve oyun kapanıyor. Ne yapmalıyım?
Goley SSS

DirectX versiyonu oyun için yetersiz kaldığından veya ekran kartı özelliklerinin yetersiz olmasından dolayı bu hata ile karşılaşılır.

Goley'i oynamak için sisteminizde DirectX versiyonunun 9.0c veya daha üstü kurulu olmalıdır. DirectX 9.0c ya da daha üst bir DirectX versiyonu sisteminizde kurulu ise problemin kaynağı ekran kartı sürücüsünün güncel olmamasıdır.

Ekran kartı sürücüsü güncellendiğinde problem giderilecektir. 
linkinden dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ekran kartınızın güncel olmadığını düşüyorsanız aşağıdaki linklerden güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

DirectX indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:  http://joy.ac/DirectX
AMD-ATI sürücüleri için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: http://joy.ac/AMD-ATISuruculeri
NVIDIA sürücüleri için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: http://joy.ac/NVIDIASuruculeri

Bu işlemleri yapmanıza rağmen probleminiz devam ediyorsa, ekran kartınızın özelliklerinin yetersiz olduğu belirlenir. Bu durumda daha iyi özelliklere sahip yeni bir ekran kartı edinmeniz gerekmektedir.

Sorun çözüldüğünde yeşil sahalara tekrar dönebilirsiniz.

19) Hata 92/93 hatasının nedeni nedir? Bu sorunu nasıl giderebilirim?
Goley SSS

Bu sorun internet bağlantınızdaki düzensizlikten kaynaklanır. Eğer arkaplanda interneti zorlayacak herhangi bir uygulama varsa bu uygulamalar Hata 92/93 Kodu vermektedir.

Bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyin.

20) Code Er 1002/1101 hatalarının çözümü nedir?
Goley SSS

Oyunun kurulu olduğu dosyada yer alan BinaryTr klasöründeki GameGuard dosyasını tamamen silin ve oyuna giriş yapmayı deneyin.

21) Goley'de turnuvalar düzenleniyor mu?
Goley SSS

Goley'de oyuncuların katılabileceği turnuvalar düzenlenmektedir. Oyuncular bu çevrimiçi turnuvalara katılabilir ve birbirinden değerli ödüllerin sahibi olabilirler.

22) Goley'de futbolcu kartlarına nasıl sahip olabilirim?
Goley SSS

Goley'de futbolcu kartlarına sahip olmanın birden fazla yolu vardır. Mağaza'dan kart paketleri satın alarak değerli futbolcu kartları bulabilirsiniz. Maç sonlarında verilen ödüller de size futbolcu kart paketleri kazandırabilir. Ayrıca, elinizde fazla futbolcu kartı varsa bunları Goleybol sistemi ile değerlendirebilirsiniz.

23) Goleybol nedir?
Goley SSS

Goleybol oyuncuların kullanmadıkları kartları değerlendirerek, daha iyi bir kart elde etmeye çalıştıkları bir slot oyunu 

24) Goley Mağazası'ndan neler satın alabilirim?
Goley SSS

Futbolcularınız için oyun için iyileştirme eşyaları Enerji İçeceği, İlkyardım Çantası ve Ceza Silme satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, futbolcularınızın özelliklerini artırabilecek ve aynı zamanda yeni yetenekler ekleyebilirsiniz.

Mağaza'da sadece iyileştirme paketlerine değil, oyunda ihtiyacınız olabilecek diğer öğeleri de satın alabilirsiniz. Futbolcu kartları bulabileceğiniz paketler dahil, amblem paketleri, ekipman paketleri, altın paketleri, daha hızlı tecrübe ve altın kazanabileceğiniz hızlandırıcılar satın alabilirsiniz. 

Oyunda en çok tercih edilen takımların Takım Ruhu paketlerini de satın alabilir ve hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca, oyunculara özel olarak hazırlanmış paketleri de satın alarak birçok eşyaya ve futbolcu kartlarına en hızlı yoldan ulaşabilirsiniz.

25) Goley'de oyun içi eşya satın alabilmek için kaç çeşit ödeme yöntemi var?
Goley SSS

Goley Mağazası'ndan satın alabileceğiniz paketler vardır. Bu paketleri hem oyun bakiyesi Altın ve hem de Joygame bakiyesi JoyPara ile satın alabilirsiniz. 

Altın: Maç yaparak ve oyun içi günlük görevleri tamamlayarak kazanabileceğiniz bir bakiyedir. Bu bakiye ile Mağaza'dan çeşitli paketler satın alabilirsiniz.
JoyPara: Joygame tarafından desteklenen çeşitli ödeme sistemlerini kullanarak oyun hesabınıza yükleyebileceğiniz bir bakiyedir. JoyPara kullanarak Goley'de özel paketler satın alabilirsiniz. Özel paketlerin yanı sıra, futbolcuları da kiralayabilirsiniz.

26) Goley'de kaç tane oyun modu var?
Goley SSS

Goley'de oynayabileceğiniz 4 ana oyun modu vardır. Bu oyun modlarının içerisinde de ayrı ayrı alt  oyun modları bulunur. 

Dostluk Modu: Diğer oyunculara karşı 1v1 ve 2v2 Maçlar yapabilirsiniz.
Antrenman Modu: Bilgisayara karşı 1v1 ve 2v2 Maçlar yapabilirsiniz.
Coca-Cola Lider Modu: Bu modda 6 farklı küme bulunur: Normal, Özel, Ender, Uzman, Süper ve Efsane Küme. Her kümenin kendine has ödülleri vardır. Kümeleri atladıkça birbirinden değerli ödüller kazanbilirsiniz. Her kümeyi geçebilmek için mevcut kümede 10 maç yapmalısınız. 10 maçtan 16 ile 21 arasında puan toplamanız gerekiyor. Bu mod her hafta sıfırlanmaktadır.
Tekli Mod: Bilgisayara karşı oynayabileceğiniz klasik bir turnuva modudur. 5 farklı zorluk derecesi bulunur ve her birinin ödülleri farklıdır. 16 farklı katılımcı bulunur ve klasik turnuva mantığı çalışır. Süreç "Elemeler," "Çeyrek Final", "Yarı Final" ve "Final" olarak ilerlemektedir.

27) Goley'de en fazla kaç takım açabilirm?
Goley SSS

Goley'de en fazla 5 takım açabilirsiniz. İlk takımı oyuna giriş yaptıktan sonra seçersiniz. Diğer 4 takım ise JoyPara karşılığında açılmaktadır.

28) Goley'de takım yönetimi var mı?
Goley SSS

Goley'de sahip olduğunuz takımları derin takım yönetimi sistemi ile düzenleyebilirsiniz. Oyuncu Yönetimi, Taktik Yönetimi, Kart Yönetimi ve Ekip Yönetimi seçenekleri ile rüya takımınızı yaratabilirsiniz.

29) Goley Katalog nedir?
Goley SSS

Goley'de "Kart" bölümündeki "Katalog" sekmesine tıkladığınızda oyundaki tüm takımlarını kadrolarını inceleyebilirsiniz. Böylece oluşturacağınız takımı daha yakından tanımış olursunuz.

30) Futbolcu kartlarının seviyesini yükseltebilir miyim?
Goley SSS

Evet. Sahip olduğunuz futbolcuları 15. seviyeye kadar yükseltebilrisiniz. Futbolcular maç oynayarak tecrübe puanı kazanırlar. Tecrübe puanları tamamen biriktiğinde "Takım" bölümünden "Kart Yönetimi" sekmesine girerek seviyesini artırmak istediğiniz futbolcuyu seçebilir ve seviyesini artırabilirsiniz. Ayrıca, JoyPara kullanarak da futbolcu seviyelerini direkt, maç oynamaya gerek kalmadan artırabilirsiniz.

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!