Haber Akışı

◄ Geri Dön

Transformers Goley Şampiyonası'nda 4. Sezon maçları belli oldu!

Transformers Goley Şampiyonası'nda 4. Sezon maçları belli oldu!

Transformers Goley Şampiyonası 4. Sezon ilk 16'ları belli oldu!. Eleme maçları 5 Ağustos Cumartesi günü 12:00'de oynanacaktır. Ayrıca Cumartesi günü çeyrak final maçları da olacaktır. Maç saatlerini aşağıda görebilirsiniz.

 

4 sezonun şampiyonu Eylül ayında karşı karşıya gelecek ve Goley'in en iyi oyuncusu belli olacak! Turnuva haberleri için takipte kalın. 

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!