Haber Akışı

◄ Geri Dön

Transformers Goley Şampiyonası'nda 3. Sezon

Transformers Goley Şampiyonası'nda 3. Sezon

 

Toplamda 20.000 TL değerinde ödül havuzu bulunan, 4 sezon ve 1 büyük finalden oluşacak turnuva ortalama 3 ay sürecek.  Her sezonun 1. ve 2. oyuncuları büyük finale katılmaya hak kazanacak. Bu oyuncular büyük para ödülü için kıran kırana bir performans sergileyecekler. 

Transformers Goley Şampiyonası 3. Sezon ilk 16'ları belli oldu!. Eleme maçları 22 Temmuz Cumartesi günü oynanacaktır. Maç saatlerini aşağıda görebilirsiniz.

 

 

23 Temmuz Pazar günü final maçları saat 12:00'de başlayacaktır. Maç saatlerini aşağıdan görebilirsiniz.

12:00

baba15563 - aypaypayp99

12:45

Styler - Troyansky

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!