Haber Akışı

◄ Geri Dön

100. Sezon Efsane Kazandırıyor!

100. Sezon Efsane Kazandırıyor!

 

Lider Modu'nda mücadele artık bir üst seviyeye taşındı!

21 Kasım Salı günü Lider Modu sıfırlamasından sonra eski ödüllere artık elvada ediyoruz. Onun yerine artık tüm kadronu güçlendirebileceğin ödüllere sahip olabileceksin. Ayrıca, sadece 3 kişi değil, sıralamanın başındaki tam 50 kişi ödül kazanabilecek. Unutma, ödüllere sahip olmak için Efsane Küme sıralaması içerisinde ilk 50'de olman gerekli..Hemen sen de Lider Modu'nda oyna, rakiplerini solla!

Eski ödüller:

1- 2016 Süper Futbolcu Paketi
2- 2016 Süper Amblem Paketi
3- Rastgele Süper Kart Paketi

Yeni Ödüller:

1. - 3 adet istediği Efsane Futbolcu
2. - 2 adet Rastgele Efsane Futbolcu
3. - 2 adet Rastgele Efsane Futbolcu
4-50. - 1 adet Rastgele Efsane Futbolcu

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!