Ceza Sistemi

Not:
Goley CezaSistemi

Oyun kuralları genel olarak değişmeyecektir. Fakat oyunun gelişimi ve ileride oluşabilecek durumlar için kurallarda, durumlara müdahale amacıyla değişiklikler yapılabilir. Goley takımı bu kuralları değiştirebilme hakkını saklı tutar. Bu nedenle herhangi bir değişiklik olması ihtimaline karşın oyun kurallarının düzenli olarak takip edilmesi tavsiye edilmektedir.

** Oyun Görevlileri ve Joygame Yöneticileri, inisiyatif dahilinde, tüm bu kuralların haricinde oyuna müdahale ve uygulama hakkını saklı tutar. Goley oyuncuları oyuna girişte bu başlıkta geçen kuralları kabul etmiş sayılır, bu kurallara göre oynar, ceza aldığında bu kurallara uyacağını beyan eder.

Özel Durum: Joygame ve Goley hakkında yapılacak suçlamalarda, kanıtların ve belgelerin gösterilmesi zorunludur. Suçlama iddiasında bulunan şahıslar bu iddialarını kanıtlamakla yükümlüdür. Aksi takdirde ilgili şahsın hesabı, Joygame Forumları ve Goley den SÜRESİZ SAHADAN MEN CEZASI

Ceza Sistemine Ek: Ekran Görüntüleriyle küfür şikâyeti başvurularında 3 gün sınırlaması vardır. Bu konudaki ekran görüntülerinin en geç 3 gün içerisinde JOYGAME DESTEK Sistemi’ne bildirilmesi, aksi takdirde zaman aşımı uygulanarak dikkate alınmayacağı oyuncularımıza duyurulur.

16.Oyun içi eşya ve parayı gerçek para karşılığı satma:
Goley CezaSistemi

Goley oyunu içerisinde elde edilen her eşya Joygame'e aittir. Bu eşyaları gerçek para karşılığı satmak, satışa çıkartmak, satıldığını duyurmak, bu amaçla reklam yapmak kesinlikle yasaktır. Bu tip eylemleri, anlık olarak Oyun Görevlilerimiz tespit ettiğinde ya da şikayet halinde hesaplar Joygame Forumları ve Goley platformundan süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!