• KONTROLÜ HİSSET

  KONTROLÜ HİSSET

  Goley'i isterseniz gamepad, isterseniz de klavye ile oynayabilirsiniz. Üstelik tüm tuş kombinasyonlarını dilediğiniz gibi değiştirmekte sizin elinizde! Goley'de seçenekler bitmez!

  Devamını Oku
 • KARTLARI TOPLA

  KARTLARI TOPLA

  Hangi oyuncu daha güçlü, hangi teknik direktör takımıma daha uygun, amblemler ne işe yarar, ekipman kartlarının artıları nelerdir? ve daha fazlası...

  Devamını Oku
 • RÜYA TAKIMINI KUR

  RÜYA TAKIMINI KUR

  Maçı kazanmak istiyorsanız öncelikle doğru dizilim ve taktiği takımınıza uygulamanız gerekiyor. Bir de teknik ekibiniz tam dilediğiniz gibi ise rüya takımınızı kurmuş sayılırsınız.

  Devamını Oku
 • RAKİBİNİ SEÇ

  RAKİBİNİ SEÇ

  Goley'de "liderlik koltuğunu kimselere bırakmam" mı diyorsunuz? O halde rakiplerinizi tanıyın! Hangi oyun modlarında, hangi rakipler var? Kimler kimlerle eşleşiyor?

  Devamını Oku
 • ŞAMPİYONLUĞU YAKALA

  ŞAMPİYONLUĞU YAKALA

  Yıldız bir takım oluşturmak için, daha iyi taktikler gerekir. Daha iyi taktikler de Goley'in rehberinden geçer :)

  Devamını Oku

Futbol Oyunu Oyna

Online futbol oyunları deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların vazgeçilmezi olan Goley’i hala oynamadınız mı? Favori takımını seç, arkadaşlarınla gerçek maç deneyimi yaşamaya başla! Şimdi sen de Goley futbol oyunu indir, online futbol oyna, tadını çıkar!

Online Futbol Oyun Oyna

Taraftarların coşkulu tezahüratları ile eğlenceli anlara tanık olacak, ücretsiz futbol oyunu ve online futbol oyunları ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Online futbol oyunu Goley ile heyecanını yaşamak için hemen Bedava Online futbol oyunu indir!

Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türkçe spikerli futbol oyunu Goley, anlatımlı şekliyle maç deneyimini evinize taşıyor. Ücretsiz futbol oyunu Goley’i ücretsiz indir ve hemen futbol oynamaya başla. Futbol oyun deneyimi Goley’de seni bekliyor!