ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

WT+ Sisteminin Ayrıcalıkları Kilitli

 • Symthas
  Konu: 186 Yanıt: 187
  3086 JFP
  Sürü Kıdemlisi
  Offline
  Kazanılan Rozetler
  Zayıf Uluyan

  WT+ ile Kafenizde Wolfteam Oynatma’nın Keyfini Yeniden Yaşayın!  Kafenize özel Wolfteam ayrıcalıklarından faydalanmak ister misiniz?

  Wolfteam’in yepyeni sistemi WT+ ile internet kafeler artık hem kazanıyor, hem de kazandırıyor. İnternet kafelere özel WT+ sistemi sayesinde müşterilerinize Wolfteam oynatmanın keyfini arttırmak elinizde. Kafenize özel eşyalar ve oyun içi ayrıcalıklar ile WT+, Joygame kalitesini kafenize taşımak için özel olarak hazırlandı.

  WT+ ile Neler Kazanacaksınız?

  * Wolfteam yama ve güncellemelerini sadece tek bilgisayar üzerinden çekerek tüm kafeniz ile paylaşabileceksiniz. Bu sayede internet ağınız meşgul olmayacak ve daha iyi hizmet verebileceksiniz.

  * Kafenizde Wolfteam oynayanların kazanabileceği çok özel eşyalar WT+ ile sizlerin olacak. Müşterileriniz Wolfteam oynarken, WT+ sayesinde onlara sunacağınız imkanlar ile çok daha eğlenceli vakitler geçirecekler. 

  * Wolfteam etkinlik ve turnuvaları için seçilmiş kafelerden biri olmaya ne dersiniz? WT+ sayesinde Joygame etkinlik ve turnuvalarında görevlendirilebilir ve müşterilerinize gerçek Wolfteam zevkini yaşatabilirsiniz.


  * Hızlı Yama Kurulumu
  * Daha Fazla GP ve Altın
  * Nakitli Eşyalar
  * Joygame Avantajları


  WT+ tüm Wolfteam tutkunu kafe sahiplerini bekliyor.


  HEMEN BAŞVUR

  9

  6.8.2014

  Link kopyalandı.