ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yeni Yılda Lady Popular'da Yeni Sürprizler

 • FableEdgar
  Konu: 6 Yanıt: 6
  81 JFP
  Offline
  Kazanılan Rozetler  Lady Popular’da Yeni Yıl, Yeni Dönem Heyecanı Başlıyor!

  Yeni yıla girerken sizler için birçok sürpriz ve yenilik hazırladık. Hem yeni içerikler, hem de yeni eşyalarla artık Lady Popular çok daha eğlenceli ve keyifli!
  Partiye hazır mısınız?

  4 Aralık’ta şehrimize yeni eklenecek Parti Merkezi’nde kutlamaların, organizasyonlar yapmanın tadını çıkaracaksınız!

  Oyundaki mutlu anları arkadaşlarınızla kutlayın! Leydiler nişan kutlamalarını, düğünlerini ve yıldönümlerini düzenleyerek parti merkezinde oyundaki tüm arkadaşlarıyla birlikte kutlama şansına sahip olacak!
  Parti merkezinden bir parti planlayıcısı kiralayarak partini organize etmeye başlayabilirsin!

  Mükemmel nişan kutlamanı yapmak için; en ideal müzik, en muhteşem mekan ve parti dekorasyonunu tamamlaman gerekiyor. Yiyecekler, nişan giysilerine kadar her şeyi tek tek sen seçeceksin!

  Hediye için her an idealdir! Bir parti düzenleyen leydiler hediye mağazası araştırabilir, en çok istedikleri hediyeleri belirleyebilir ve onları istek listelerine ekleyebilirler. Partideki tüm misafirler sadece istek listesinden hediyeler verebilecek. 

  Bakalım en havalı nişan partisi kimin olacak?

  Yeni Yıl Takvimi Etkinliği bomba gibi geliyor!
  Hediye zamanı yaklaşmadı mı?

  Her gün, özel yeni yıl takviminden hediye kazanma şansına sahip olacaksınız! Harika eşyalar yılbaşı eğlencenize, eğlence katacak! Günlük hediyenizi alamadıysanız, endişelenmeyin. Kaçırdığınız hediyeleri isterseniz satın alabilirsiniz. Yeni yıl takvimindeki tüm hediyeleri topladıktan sonra size büyük bir sürprizimiz olacak! O zamana kadar beklemek istemiyorsanız, 50 Elmas karşılığında yılbaşı sürprizimizi satın alabilirsiniz.

  Yeni yıl takviminden, 31.12.2015 tarihine kadar yararlanılabilecek. Fırsatları kaçırmayın! Yılbaşı eğlencenize, eğlence katın!

  Glamour Etkinliği
  Yepyeni Glamour etkinliğimiz başladı! Oyun içerisinde gizlenmiş fotoğrafları bulun ve bu sayede harika ödülleri kapın! Eşsiz giysiler, aksesuarlar ve şık saç modelleri sizleri bekliyor.
  Özel kutuları çok değerli! Kutulardan sadece kamera değil, aynı zamanda özel kıyafetler de kazanabilirsiniz. 7 Aralık, saat 13:00’a kadar bu fırsatı kaçırmayın!

  0

  2.12.2015

  Link kopyalandı.