ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yeni Pushing Sistemi Hakkında Kilitli

 • FableEdgar
  Konu: 52 Yanıt: 52
  676 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  Merhaba Değerli Pilotlar,

  ONLINE oyunların bir numaralı düşmanı PUSHING nedir kısaca bahsedip yeni pushing sistemi hakkında bilgi vereceğiz.


  Pushing Nedir?

  PUSHING hangi yöntemle kullanılırsa kullanılsın oyun içinde haksız biçimde puan yükseltme ,avantaj elde etme işlemine denilir.

  Bu oyunda ise en çok kullanılan yöntem bir yada daha fazla uzay gemisinin tek bir uzay gemisine patlatılması ile yapılandır.

  Bunun dışında oyun hesaplarıyla ilgili bilgilerin geçici olarak bir oyuncuya verilmesi ve aynı bilgisayardan birden fazla oyuncunun hesabı ile oyun açılarak tek bir oyuncunun hesabı için uzay yaratığı patlatılmasıdır. Esas hesap sahipleri o anda oyunda bile olmamalarına rağmen gemileri başkası tarafından kullanıldığından buda oyunda hile yapmak olarak değerlendirilir.Ayrıca aynı P.E.T'i sürekli kesmekte (kendİ P.E.T'iniz dahi olsa ) bu kapsama girer.

  Pushing Kullanımına Karşı Geliştirilen Yeni Yöntem Nedir?

  Yeni sistemde azalan puanlama uygulanacak yani aynı oyuncuyu gün içinde kestiğinize şu şekilde sistem işleyecek;ilk 3 kesimden sonra punlar azalmaya başlayacak 10. kesimden sonra hiç puan vermeyecek.

  Sistem nasıl işliyor ?   • Eğer bir oyuncu aynı gün (sunucu saatine göre 00:00 dan 23:59'a kadar) içerisinde rakip oyuncuyu 3 defadan fazla keserse , aynı oyuncuyu her seferinde kestiğinde kazandığı şeref ve tecrübe puanları düşmeye başlayacaktır.
  • Üçüncü kesilmeden sonra , her seferinde tecrübe ve şeref puanları %15 düşerek alınabilecektir.Yani diyelim ki 100 puan alıyorsunuz bu rakam dördüncü patlamada 85 , bir sonraki patlamada 70 ve taki 0 olana kadar bu şekilde devam edecektir.
  • Oyuncuyu imha ettiğinizde kazanılan tecrübe puanı veya şeref puanı 0 olduğunda bu oyuncudan kazanılan imha edilen gemi sayısı'da duracaktır.
  • Sunucu saatinin 00:00'a ulaşması akabinde imha miktarı sıfırlanmaktadır

  PET Kesmek Hakkında 
  Geçen hafta yapılan güncellemeyle artık kendi şirketinize ait dost gemi petlerini kesmek dost uzay gemisi kesmek gibi değerlenirilecek size herhangi bir kazanç sağlamayacak ve aksine ve buradaki sss de açıklandığı gibi her hatada katlanarak artacak eksi şeref puanı cezası ve bir miktar eksi kredi kesinti cezası alacaksınız


  UYARI:
  Bu sistemin dışında çıkar amaçlı pushing yapan üyeler için 2 hafta hesap %30 oranda tp,şp kesinti cezası uygulanacaktır.

  0

  9.3.2015

  Link kopyalandı.