ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Seafight – Ölmeyenler Armadası Kilitli

 • FableEdgar
  Konu: 52 Yanıt: 52
  676 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  16 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında Lanetli Amiral'i avlamak ve büyülü bir vebanın Güvenli Limana ulaşmasını önlemek için güçlü Ruh Yiyici Cephaneyi kullan!

  Amiral'in kızı Sophie babasına ve korsanlar Alfonso, Odette ve Marcelle'e korkunç bir lanet bulaştırdı. Bu lanetin Seafight denizlerine yayılmasını önleyebilir misin? Ama dikkat et ve ölümcül veba bölgelerinden uzak dur. Sakın bu gizemli hastalığa temas etme!
   
  Tehlikeli maceranda sana yarar sağlayacak özel Durdurulamaz nesneleri ve Vudu Bebeği, Yenileme Büyüsü ve Ruh Emme dahil bir dizi büyülü desteği stoklamalısın. Bunlar özellikle en korkutucu Etkinlik NPC'lerinden bire Vudu Puanlarını toplayabilmen için Ruh Yiyici cephaneyi kullandığında çok yararlı.

  Görev Verici Jack Hawk'u ziyaret et ve tehlikeli görevleri üstlen. Onun görevlerini tamamladıktan sonra ona geri dön. Çabalarını sana etkinlik süresi boyunca yardım edecek yararlı nesnelerle ödüllendirecek.
   
  Bol miktardaki ruh ödülleri bin bir zorlukla kazandıklarını Kara Borsada kârlı bir şekilde harcamanı sağlayacak. Hepsi bu kadar da değil. Her bir sunucudaki en cesur korsan özel ve güçlü Timsah gemi tasarımı ve nadir bulunan Alev Fırtınası topları ile ödüllendirilecek.

  Hemen Başla: http://joy.ac/4fI0

  0

  15.6.2015

  Link kopyalandı.