ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Seafight – Cassiopeia Yükseliyor Kilitli

 • FableEdgar
  Konu: 52 Yanıt: 52
  676 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler  Bugünden başlayıp, 2 Haziran tarihine kadar Seafight’ta süper bir etkinlik seni bekliyor! Kimin av, kimin avcı olduğu belli olmayacak! Denizin en korkunç, en güçlü yaratıklarından biri olan iki başlı dev kaplumbağa Cassiopeia, derinliklerden yukarıya yükselerek onu avlamaya çalışan avcıları denize dökmeyi planlıyor.

  Ama Seafight korsanlarının gözü karadır. Tepeden tırnağa güçlü Kabuk Kırıcı Cephaneyle donatıldıklarında, her bir sunucunun korsan gemileri bu yaratığı birlikte top ateşine tutarak paramparça edebilir. Birlikte çalışan korsanlar Cassiopia'nın gücünün bir kısmını alabilir ve liderlik panolarının zirvesine çıkanlar ise özel ve nadir bir gemi tasarımı ve nadir bulunan Alev fırtınası topları da dahil efsanevi hazinelere ulaşacak! Ayrıca Etkinlik Anahtarlarından birine sahip olduğunuz sürece özel hazine sandıklarını da yağmalayabilirsiniz!

  Kara Borsada etkinlik cephaneleri, buff nesneleri, toplar ve aksiyon nesneleri dahil en sert korsanların bile gözlerini yaşartacak pek çok malzeme sunulacak. Dahası da var: hem üst hem de alt seviye oyuncular için yepyeni evcil hayvanlar ve gemiler bu etkinliğin herkes için bir şeyler sunmasını sağlayacak! Destansı savaşlar, heyecan verici görevler ve ödüllerle dolu bir etkinlik sıralaması bu etkinliği tüm zamanların en unutulmaz avına dönüştürecek!

  Hemen Başla! : http://joy.ac/4fAQ

  0

  15.5.2015

  Link kopyalandı.