ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Noel Festivali Kilitli

 • Nessa
  Konu: 63 Yanıt: 63
  825 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler


  Buz Kurtlarıyla kafa kafaya gelmeye hazır mısın?

  10 Aralık 2014 – 9 Ocak 2015 tarihleri arasında Pirate Storm’da Noel Etkinliği seni bekliyor. Denizleri, buz kurtlarının vahşetinden koruyabilirsin.

  Yaşlı dostumuz güçlü nefesiyle, denizleri buzlara dönüştürdü. Ama bundan korkma! Kışın soğuğunu yok etmek senin elinde.

  Nasıl mı?

  Tam 4 hafta boyunca, mürettebatın senin yanında olacak. Beraber özel etkinlik haritalarında yelken açıp birçok yeni adayı istila edip yağmalayabilirsin. Loncan da sana yardım edecek. Güven ve takım çalışmasını gözler önüne serecek, sonunda da başarıya kavuşacaksın.

  İşinin üstadı bir kaptan olmak istiyorsan, bu macera tam sana göre! Buz Kurtları ile savaşabilirsin, sana güveniyoruz!
   
  Şimdi de, kaptanlar ve buz kurtlarının hikayesine değinelim!
   
  Denizlerin bir öyküsü vardır. Kayıp bir sefer hikayesi olarak anlatılır;
  Dört cesur adamı taşıyan gemi, soğuk ve bembeyaz Buz Dünyasına girdi. Hırçın denizi anlatan bu hikaye gerçek kahramanların destanıdır, aynı zamanda. Kaptanlar daha tehlikeden kaçmak için rotalarını değiştiremeden, buza kısıldılar ve işleri tersine döndü, bir anda. Bembeyaz buzun içinde kalan kaptanlar, gece yaklaştıkça daha da çaresiz kaldılar. Geceyi bölen çığlık ve ulumalara artık hiçbiri dayanamazdı. Ete kemiğe bürünen çığlıklar, hepsinin yüreğini dağladı. Savaşmaya hazır cesur adamların güvertesinde dev kurtlar vardı. Adamlar tek tek yok olup onları gitti. Ancak nereye giderlerse gitsinler sanmayın ki bu hikaye sona erdi. Onca diş izine ve kendilerini bekleyen acımasız sona rağmen, hepsi geri döndüler ancak kaderlerini çizen canavarın türünden.

  Hemen oyna: http://joy.ac/4ex7

  0

  3.12.2014

  Link kopyalandı.