ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Midgard'dan Valhalla'ya Kilitli

 • Nessa
  Konu: 63 Yanıt: 63
  825 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler  Midgard'dan Valhalla'ya

   Aralık ayında kapışmaya var mısın?

  Seafight’da Noel hediyeleri muhteşem! Peki bu ödüllere sahip olmak ister misin? “Evet” dediğini duyduk. Önünde çok uzun bir zamanın var. 1 Aralık 2014 – 5 Ocak 2015 tarihleri arasında sana verilen görevleri tamamla, yapboz parçalarını topla ve düşmanlarını kartopu bombardımanına tutarak ödüllerin sahibi ol.

  Haydi, biraz daha detaylandıralım!

  Yapbozun dört parçasını da toplayarak ve yepyeni Heimdall gemi modelinin sahibi olabilirsin. Ancak çok savaşman gerek, bizden söylemesi!

  Bu kıymetli yapboz parçalarından ikisini almak için, yeterli takvim kapısı açıp Etkinlik Sandıklarını araman gerekecek. Bir parça da hediyeyi mümkün olduğunca uzun taşıyıp Yuletide sıralamasında üst sıralarda bitirerek alacaksın. Bir de korsan arkadaşlarınla takım kurup güçlü Hildisvini'yle savaşabileceğin ve yapbozun bir parçasını daha almaya çalışacağın özel harita olacak!

  Noel Etkinliğinde mızrakla vurabileceğin Buzullar ve özel Etkinlik Anahtarlarıyla açabileceğin Etkinlik Sandıkları olmadan olmaz.

  Karaborsayı ziyaret et ve topladığın Kurabiye Adamlarla iki yeni hayvan ve geçmişten gelen klasik gemi modellerini al! Burada Seafight’ın en iyi buff öğelerinden Kardan Adam, Noel Işıkları ve Mumlar gibi öğeleri de bulacaksın.

  Bunlar da kışı sıcak geçirmene yetmezse, Etkinlik Sıralamasında üstlere çıkarsan yepyeni bir mücevher seviyesi ve özel Lav Püskürten Toplar seni bekleyecek.

  Durma ve maceraya katıl!

  Seafight oynamak için tıkla: http://joy.ac/4esk

  0

  1.12.2014

  Link kopyalandı.