ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Java İle İlgili Problem Yaşayanlar Buraya! Sabit Kilitli

 • FableEdgar
  Konu: 52 Yanıt: 52
  676 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  Selam Drakensang’ın kahramanları!

  Bugün sizlere web tarayıcısıyla giriş yaparken karşılaşılan sorunları yok etmek için neler yapılabileceğini adım adım anlatıyor olacağız.

  İlk olarak;
  Java’nızı kontrol edin. Her zaman en son sürümünün bilgisayarınızda yüklü olması, bir artı olacaktır. Java’nın son sürümüne buradan ulaşabilirsiniz: http://joy.ac/4eX4 Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox veya bir başka tarayıcı… Hangisini kullandığınızdan ziyade, son Java versiyonunun önemli olduğunu hiçbir zaman unutmayın.

  İkinci olarak;


  İzininiz önemli. Drakensang, çalışmak için sizin onayınıza ihtiyaç duyar. Drakensang Online'ın eklentilerini kabul etmeyi unutmayın.
  Yukarıdaki görselden de anlaşılacağı üzere eklenti bölümüne tıklayın, "Done" deyin. "werian.drakensang.com sitesindeki eklentilere her zaman izin ver" seçeneğini seçiyor olmanız doğru seçenek olacaktır. Eklentileri engellemeye devam ederseniz, Drakensang deneyimini yaşayamazsınız.

  Son olarak runtime.error hatası ile ilgili bazı geribildirimler alıyoruz. Bu, uzun süre oyuna ellemediğinizde gerçekleşir. Java, kendi kendini durdurur. Bu hatayı alırsanız yapmanız gereken tek şey F5 tuşu ile sayfayı yenilemenizdir. Sonrasında oyunun keyfini çıkarmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  İyi oyunlar.

  0

  22.1.2015

  Link kopyalandı.