ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

​İpuçları! Kilitli

 • Nessa
  Konu: 63 Yanıt: 63
  825 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  İpuçları

  *Görevler değişik renklerde görünür. Sarı görevler, halledebileceğiniz görevlerdir. Yeşil olanlar ise başlattığınız görevleri verir. Gri renkte olanlarda görevin tamamıyla tamamlandığını anlamış olursunuz.

  *İttifakların avantajı çoktur. Birden fazla donanmanın birleşmesi, İttifak alanında gerçekleşir. Saldırmazlık anlaşmaları ve kritik durumlarda sana ve donanmana verdikleri destek, etkilidir.

  *Liderler veya donanma konsey üyeleri donanma kısaltmasını değiştirebilme yetkisine sahip olan 2 gruptur.

  *Savaşa çıkarken birden fazla savaş gemisine sahip olmak iyi bir tercih olacaktır. İlgili topa ve cephaneye sahipsen, gemini depoda şifa veya saldırı gemisi olarak ayarlayabilirsin. Ayrıca ele geçirmenin başarılı olması adına güvertelere korsanlarını yerleştirmek iyi bir fikir olacaktır.

  *Korsanlık sınavında zaman konusunda sıkıntıya düşerseniz, “görünen canavarlar” altında bulunan listeye bakmanız yardımcı olacaktır. Burada, aradığınız bir canavarın nerede olduğunu görür ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

  *Her şeyi kuşanmak demek, en iyi olmak demek değil. Korsanlarını donatmak istiyorsan, onları nelerle donatmak istediğini iki kez düşünmelisin. Mesela yüzme yardımcısı, düşman gemileri ele geçirmede engel teşkil edebilir ancak hayatta kalma şansınızı da arttıracaktır. Hem artıları hem de eksileri düşünmek gerekli.

  0

  29.12.2014

  Link kopyalandı.