ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Herkes İçin Daha Çok Battleray! Kilitli

 • FableEdgar
  Konu: 52 Yanıt: 52
  676 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Battleray'in sadece birkaç oyuncu tarafından kullanılarak sömürüldüğü zamanlar artık eskide kaldı!

  Bundan sonra Harita 5-3'te toplamda dört Battleray bulunacak; böylece herkes bunu yakalamak için daha fazla şansa sahip olacak. Ayrıca eskiye oranla daha az Interceptor NPC doğuracak ve daha zayıf olacak: aynı zamanda hasar ve darbe puanı da düşecek. Bunun karşılığında ödüller de, Battleray'i sömürenler için daha az ilgi çekici hale getirecek şekilde azaltıldı. Kalan Interceptor'ların ödülleri, NPC'lerin kargokutuları ve sıralama puanları değişmeyecek.

  Bu büyük değişikliği dengelemek için yeni bir tür Battleray olan "Ölümcül Battleray'i" uygulamaya koyuyoruz. Bu Battleray, öncekinden çok daha dişli! Interceptorları doğurması ve sahip olduğu açıkların mantığı bakımından önceki Battleray sürümü ile benzer davranışlar gösterse de, 20 dakika içinde öldürülemediği takdirde yok oluyor ve rastgele başka bir PvP haritasında yeniden doğuyor. Her yeni doğuşunda tekrar tam güce sahip oluyor. Bu yüzden kaçmadan önce onu imha etmeniz gerekiyor!

  Bu değişikliğin tüm oyuncular için Battleray ile ilgili görevlerin ve başarıların tamamlanmasını kolaylaştırmasını ve aynı zamanda ileri düzeydeki oyuncular için onları zorlayacak yeni bir hedefin sunulmasını sağlayacağını umuyoruz.

  0

  9.3.2015

  Link kopyalandı.