ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Görevler! Kilitli

 • Nessa
  Konu: 63 Yanıt: 63
  825 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  Günlük Görevler Nedir?

  Her gün için özel olarak verilen ve tamamlamanız şartıyla yenilerini alabildiğiniz görevlerdir. Yeni görevi almak için tek şart, yeni güne geçmektir. Bu görevleri tamamlamak bolca tecrübe puanı olarak size dönecektir.

  Nasıl görev alırım?
  Görevi alabilmek için Galactica gemisinde yer alan Dinlenme odasına gitmelisiniz. Burası Alpha Ceti bölgesindedir. Dinlenme odasında oturan Lee Adama ile konuşup görev almak istediğinizi söylediğinizde, size verdiği görevler ekranın sağında belirecektir. Görevler yazısının altında olacaktır.

  Daha Güçlü Olmak İçin İpuçları Nedir?
  Platformları kesmek, hızlı seviye atlamanız için güzel bir taktik olabilir. Bunun yanı sıra gemi ekipmanlarınızı geliştirmeye yönelik çalışmalar, olumlu dönüş yapacaktır. Her gün aksatmadan yapacağınız görevler, hem tecrübe puanı hem de cubits olarak fayda sağlayacaktır.

  Peki ya ödüller?
  Görevleri tamamladığınızda listede sağ tarafta bulunan görevlerinizin rengi beyazdan maviye dönmüş olur. Tamamlanan görevleri rapor ettiğiniz zaman ise pek çok farklı ödüller kazanılabiliyor. Mermiler, cubit, puan ve hammadde gibi ödüller bunlardan bazılarıdır.

  Görevleri Anlamıyorum. Ne Yapmalıyım?
  Görevler hakkında detaylı bilgi edinme imkanınız her zaman vardır. Bunun için tek yapmanız gereken ekranda sağ üst kısımda bulunan seyir defterine tıklamaktır. Buradan görev başlığına tıkladığınız vakit yeni bir ekran açılacaktır. Veya Shift tuşuna basılı tutup A’ya da basmanız durumunda yine görevin detayları karşınıza gelecektir.

  A’dan Z’ye Bir Görev
  Shift ve A tuşuna aynı anda basarak aldığınız görevi açın.
  Her görevde en üstte ismi yazar. Zorluk derecesi de o görevin zorluk seviyesini gözler önüne serer. Bölge kısmında, görevi hangi bölgede yapabileceğinizi görürsünüz. Bazı durumlarda bölge belirtmek yerine “hepsi” yazar. Bu durumda görevi herhangi bir yerde yapabilirsiniz. Metin kısmı görev hakkında ayrıntılı bilgiyi gösterirken, hedefler kısmında görevi yapmak için gereken şeyi, ödüllerde ise görevi tamamladığınızda alacağınız ödül veya ödülleri görebilirsiniz.

  0

  26.12.2014

  Link kopyalandı.