ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Farmerama'da Tatil Modu Kilitli

 • Vikare
  Konu: 14 Yanıt: 14
  182 JFP
  Topluluk Yöneticisi
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  Tatil Modunu etkinleştirebilmeniz için Bilgelik Ağacında yer alan Çiftliğin Tatilde oymasını aktif edilmiş olması gerekmektedir. Söz konusu oyma aktif edildiğinde oyun ayarlarınıza tatil modunuzu etkinleştirmek için ilave bir buton eklenecektir. Bu buton sayesinde çiftliğinizi yılda 2 kez olmak üzere 30 gün süre ile tatile çıkartma imkanınız olacaktır.

  Çiftliğinizde tatil modunu kullanmanız sizlere aşağıdaki imkanları sunmaktadır:

  Çiftliğinize girememe durumunda aktif olmadığınız süre için puan kaybedilmemektedir (termometreniz kızarmamaktadır) ve böylece komşularınızın komşu listesinde kalmaktasınız.
  Çiftliğiniz yabani ot istilasına uğramamaktadır.
  Kooperatif binasında yer alan yerine getirilmeyen siparişler için müşteri puanı kaybedilmemektedir.
  Günlük Çarkıfelek çevirme haklarınız kaybolmamaktadır (oyun hesabında en fazla 5 adet Çarkıfelek çevirme hakkı birikebilir, oyuna girilmeme durumunda da bu haklar birikir).
  Kara Koyun bonusu sıfırlanmamaktadır ve tekrar 1. seviyeden başlama gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

  15 Aralık 2014 tarihi itibari ile oyunda yapılacak olan değişiklikle alışveriş merkezinden ÇA karşılığında satın alınan Tatil Modu:

  Satın alınan Tatil Modu 10 gün süre ile etkili olacaktır. Buna göre kaç 10 gün süre ile oyuna giriş yapamayacağınızı hesaplayıp Tatil Modunu bir çok kez satın alabilirsiniz.

  0

  9.3.2015

  Link kopyalandı.