ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Drakensang Online’de, “Kış Ortası Festivali“ Kilitli

 • Nessa
  Konu: 63 Yanıt: 63
  825 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler  Drakensang Online’de, “Kış Ortası Festivali“

  Mücadele senin adın, kış sana sökmez!

  Online epik fantezi oyunu Drakensang Online’da “Kış Ortası Festivali” başlıyor. Tabii bu durumda sen de marifetini göstereceksin!

  Nasıl mı? İyi oku!

  Zamanın çok merak etme, 1-31 Aralık tarihlerinde mücadeleye katılabilirsin.
  Kingshill'de ağaçlar süslenmeye çoktan başladı.

  Kraliçe Antonia kalesine hem zenginleri, hem de fakirleri davet etti. Bu büyük davet için, hazırlıklar tamamlandı. Fırınlanmış leziz bal kurabiyeleri paketlenmek için bekliyorlar. Kraliçe bu paketleri halkına dağıtacak.

  İşte olan oldu!
  Kraliçe’nin çalışanları uyandıklarında korkunç bir manzarayla karşılaştılar.  Azgın bir canavar kale duvarlarını aşmış ve sarayın kilerini tamamen boşaltmış. Kraliçe’nin özenle hazırlattığı hediyeler de yerinde yok. Üstelik bal kurabiyeleri de yenmiş ya da çalınmış.

  Canavar giderken pençe izlerini de arkasında bırakmış, bu senin mücadelende sonuca varman için çok büyük bir detay.  Gözü dönmüş ayı, kış uykusu için kendine yemek depoluyor. Senin tek amacın, onu amacına ulaştırmamak!
  Yapman gereken çok basit! Kış Zirvesine çık ve ayının mağarasından hediyeleri kurtar! Üstelik Jullow ailesinin bazı üyeleri de orada yaşıyor, büyüklü küçüklü sorunlarla uğraşıyor!

  Drakensang Online’ı oynamak için hemen tıkla:
  http://joy.ac/Drakensang_Kis_Ortasi_Etkinligi_Hemen_Oyna

  0

  1.12.2014

  Link kopyalandı.