ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

​Drakensang Online Hakkında Her Şey! Sabit Kilitli

 • Nessa
  Konu: 63 Yanıt: 63
  825 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  Drakensang Online Hakkında Her Şey!
   
  Türkiye’nin en iyi oyun portalı Joygame’in web tabanlı oyunu Drakensang Online, hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı burada!
  Öncelikle “Drakensang Online Hikayesi” ile başlayalım. sorusu ile başlayalım.

  Drakensang Online Hikayesi:

  Burası birbirinden farklı kültür ve tarihlere sahip değişik ırkların vatanıdır. Uzun süredir süre gelen barış ve düzen, geçmişten bu yana uyumakta olan şeytani bir gücün uyanışıyla bozulmak üzere.
  Kötülüğü nedeniyle geçmişin karanlığına hapsedilenler, şimdi yüzyılların öfkesi ile tekrar uyanıyor ve topladıkları karanlık güç ile barış içeresindeki topraklara sonsuz dehşeti yaymak için hazırlanıyor.
  Her yerde dehşetin haberleri yayılırken ve karanlık barış dolu topraklarının üzerini kaplarken, kahramanlar bir kez daha savaş meydanlarına çağrıldı. Drakensang Online oyununun nefes kesici büyülü dünyasına adım atın ve bu güzel web tabanlı 3d MMMORPG oyununda sizi bekleyen maceralara hemen atılın.
  http://www.joygame.com/drakensang

  Drakensang Online Özellikleri:

  Herhangi bir dosya indirme ve yükleme yapmadan tarayıcılar üzerinden oynayabilme imkanı.
  Muhteşem 3D görsel efekt ve grafik deneyimi.
  Sayısız macera dolu görev ve fantastik bir hikâye evreni.
  Onlarca farklı savaş alanı, zindan ve ticaret merkezi.
  Farklı karakter ve sınıf geliştirebilme imkanı.

  Sunucu Seçimi:

  http://www.joygame.com/drakensang adresinden hesabınıza giriş yaptığınızda, bir sunucu seçim penceresi açılacaktır. Oynamak için görüntülenen sunucularından birini seçebilirsiniz. Aynı zamanda buradan daha fazla arkadaşınızı oyuna davet edebilir ve karşılığında andermant kazanabilirsiniz...

  Karakter Seçimi:

  Drakensang Online da, oyuncular seçtikleri çember büyücüsü, ejderha savaşçı ve korucu karakterleri ile birlikte ürkütücü yeraltı zindanlarından görkemli şehirlere, büyülü ormanlardan, dondurucu karlı dağlara kadar birbirinden farklı mekânlarda, onlarca değişik yaratık ve düşmana karşı nefes kesici bir maceraya adım atacaklar.
  Oyun içerisindeki derinlemesine karakter geliştirme özellikleri sayesinde, oyuncular farklı savaş taktikleri ve kombinasyonlar yaratabilirler. Hem hikâye içerinde hem de karşılıklı PVP modlarda güçlü canavarlara ve diğer oyunculara karşı aksiyon dolu bir mücadele web tabanlı fantezi MMORPG oyunu Drakensang Online da sizleri bekliyor..

  Drakensang Online İçin İlk Adımlar:

  DSO içinde oyunu öğrenmek için oldukça basit olmasına rağmen, oyun içine girmeden önce oyun ara yüzü ile bir kaç dakika geçirerek kendimizi tanımaya çalışalım.

  Karakter Hareketi - mouse sol button ile zemin üzerinde herhangi bir yere tıklayarak karakterinizi belirli bir konuma taşıyabilirsiniz. Ya da sürekli imlecin yönünde hareket etmek için sol mouse button'a basılı tutabilirsiniz.

  Tuş takımı ve Denetimleri -Menüleri ve oyun içinde barlara hızlı kontrol olanağı sağlar.

  İşlem Çubuğu ve Kısayol Tuşları : 
  1-6 ilgili eylem bar yuvasına yerleştirilen becerileri etkinleştirir. Sol Mouse Button - Bu eylem bar yuvasına yerleştirilen becerileri etkinleştirir. Sağ Mouse Button - Bu eylem mini bar yuvasına yerleştirilen becerileri etkinleştirir. TAB - Alt Sağ Mouse Button yuvasına yerleştirilen becerileri ile TAB yuvasına yerleştirilen becerileri etkinleştirir.

  Diğer Kısayol Tuşları :
  I - Envanter penceresini açar (C) - Karakter penceresini açar (S) - Beceriler penceresini açar (Q) - Görev penceresini açar (T)- Tüccar penceresini açar (M) - bölge haritasını açar (CTRL+M) - Dünya haritasını açar (SHIFT) - birden fazla yaratık Saldırı esnasında veya oyuncular arasında geçiş yapmanızı sağlar.

  Eylem çubuğu – Ara yüzü merkezinde, Sağlık bar, mana bar / öfke, kısa yol tuşları, deneyim bar görüntüleri ve sohbet penceresi için kullanılır..

  Menü Düğmeleri :
  Dükkan - Sadece alışveriş için her yerden erişilebilir bir eşya satın alma aracı Görev Listesi - Ödül için yapmanız gereken tüm aktif görevleri gösterir. Beceriler - Öğrenilen yetenek ve becerileri gösterir .Karakter - Karakter hakkında bilgileri görüntüler. Envanter - Donanımlı öğelerin yanı sıra saklama çantalarını gösterir. Sosyal - Çok Yakında Andermant satın alma - Karaktere andermant almasını sağlayan bir pencere açar (Çıkış) - Oyundan çıkış olasılığı sağlar. Ayarlar - Grafik ve ses seçenekleri ayarlarınızı düzenlemenizi sağlar. Harita - Bölge haritasını görme olasılığını sağlar

  ÖZ BAR:

  Özel beceri tarafından kullanılmak üzere mevcut özün kaynağını görüntüler. Kullanıldığında, bu becerileri özü tüketilecektir. Özü biterse, temel beceri otomatik olarak yerine kullanılacaktır.

  Dragonknight - Cesaret
  Spellweaver - Buz yıldırım

  ,GÖREVLER:

  Bir kez oyunu başlayınca, Yakın çevrede Valery adlı bir tüccar olacaktır, Başında mavi bir işaret ( ! ) olacak. Bu, başlamak için uygun bir arayış olduğunu gösterir.
  Onun ile iletişim penceresini açmak için Sol Mause Button ile Valery tıklayın. Destiny arayışının Yolu'nu seçin. Bu bilgi, görevi tamamlamak için hedefleri ve ödülleri gösterir. Görevi almak için Kabul Et'i tıklatın.
  Görev Girişi açarsanız, orada listelenen Yolu göreceksiniz. Buna tıklarsanız, size ne yapmanız gerektiğini unutmanız durumunda, öğrendim altında görüntülenen aynı arayış bilgilerini göreceksiniz.
  Bu durumda, Kader Yolunu tamamlamak için, Urdaya kadar daha devam edin. kafasındaki işaret mavi olacak ( ? ) bu onun bir macera (bu durum aynı zamanda bu NPC konuşmak için gereken işaret ) için bitiş noktası olduğunu belirtir. Urda ile konuşun ve arayışı tamamlayın. Burada Urda ile konuşun görevi bitirmek için tamamlandı düğmesini tıklatın, gözden geçirmek için ise okuyabilirsiniz.

  Toplama:

  Çeteleri öldürmeye devam ettikçe, her biri daha sonra yağma bırakacak ve almak için Sol Mause Button ile toplayacağınız nesneye tıklatın.
  Ortak yağma türleri altın, andermant, öz, iksirler, silah ve zırh / ekipman. görev ile ilgili bir arayış varsa Görev öğeleri seçin ve gerisini yerde de bırakabilirsiniz, bu öğeleri genellikle onları çevreleyen açık mavi bir parıltı olarak görürsünüz. Çantanız dolu ise ganimet almak mümkün olmayacaktır. Ya istenmeyen öğeleri satmak, ya Dükkan düğmesi aracılığıyla, daha fazla çanta yuvası almak için kasabaya geri gidebilirsiniz. Ama sonunda ne kadar çanta alsanız da ne olursa olsun ürün satmaya ihtiyacınız olacak.

  Donatılan Öğeler:

  Bulduğunuz veya Yeni donanım satın aldıktan sonra, Envanter penceresinde bu karakter öğelerini donatabilirsiniz. Donatmak için istediğiniz öğenin üzerine çift tıklayın, ya da yukarıda karaktere uygun yuvaya çanta sürükle ve bırak yapabilirsiniz. Öğeleri çıkarmak için aynı şekilde çalışır.

  Bölge Değiştirmek:

  Başka bir bölgeye parlayan mavi oka tıklayarak gidebilirsiniz. Pilgrim Yolu ile ilgili olarak, ilk Grimford şehre gidin, bu bölgede sadece tek bir çıkış vardır.
  Daha sonra diğer bölgeleri, kasabaları ve zindanlarda girmek için birden fazla ve büyük olan bölgeler bulabilirsiniz.

  Kasabalar:

  Kentler, güvenli sığınaklardır. Burada öğelerinizi satın almak ve satmak için tüccarlar vardır , yeni beceriler öğrenmeye, yeni maceralara atılmaya ya da hatta sadece oturup sohbet etmek için diğer maceracılar ile karşılaşmanız mümkün.
  Çoğu kasaba çevresindeki tüccarlarda Dükkan düğmesi mevcuttur aynı öğeleriniz varsa, istenmeyen öğeleri satabilirsiniz.
  demirciler eşsizdir, Onun öğelerini (silah ve zırh) sadece onun üzerinden satın alınabilir ve bozuk eşyalarınızı onarabilirsiniz.

  Zindanlar:

  Drakensang Online aksine, zindanlar, oyuncuların geri kalanından ayrılmış olan tek bölgedir. Bir zindana girdiğinizde, terk edene kadar bir gruba katılmanız mümkün olmayacaktır.
  Zindanlar da bir zorluk ayarı vardır. Zor, çok daha yüksek seviyeli oyuncular için olduğu gibi Normal bir zindan temel oyuncular içindir...

  0

  23.12.2014

  Link kopyalandı.