ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

DarkOrbit’te Soğuk Dalgası Kilitli

 • Nessa
  Konu: 63 Yanıt: 63
  825 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler  DarkOrbit’te Soğuk Dalgası

  Uzayın soğuğundaki tehdit için savaşmaya hazır mısın?

  Uzayın soğuğundan gelen bir tehdit var. Bu tehdit işinin hakimi olan pilotların yani senin bile gözünü çok korkutacak. Peki, bu savaşta yer almaya hazır mısın?

  Süren çok az! 1 Aralık 2014 – 1 Ocak 2015

  Uzun bir süre önce, şirketler farklı bir evrendeki uzaylıların tehditleriyle mücadele etmek zorunda kalmıştı. Bu yüzden Atalarınız, ölümcül savaşlarda en kirli taktiklerle düşmanını bozguna uğrattı. Belki de, “tarih kitaplarında neden bu savaş yer almadı” sorusunun yanıtı burada!

  Uzaylılar, yenilgiyi kendilerine yediremediler. Şimdi onlar için, İNTİKAM ZAMANI! Uzaylılar, senin için bir tehdittir, bunu sakın unutma. Onların seni yenmesine sakın izin verme. Toplarını ateşle ve onları geldikleri yere geri gönder.

  Bu mücadelende sana yardımcı olacak malzemeler de olacak, üstelik ücretsiz. Düşmanın çok güçlü fakat sen daha da iyisin. Onların karşısına çıkacağın yeni gelişmiş silahların var. Şirketin adına verilen görevleri tamamlayarak, karşılığını alabilirsin. Yetkililer 11 Aralık 2014 Perşembe günü yeni bir tatbikat planladı. Ama şu da sana not olsun! Yetkililerin, düşmanı yanıltmak adına ayrıntılar henüz paylaşmadı. En üst düzey Şirket yöneticiler dışında, kimse neler olacağına dair bir fikre sahip değil.

  Korkusuz Pilot!
  Güneş sistemini, bu tiranlık özentisi işgalcilerin elinden kurtar ve onları ait oldukları yere geri gönder!

  DarkOrbit oynamak için tıkla: http://joy.ac/4esF

  2

  1.12.2014

  Link kopyalandı.