ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

BattleStar Galactica Hikaye Kilitli

 • FableEdgar
  Konu: 52 Yanıt: 52
  676 JFP
  Admin
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  Saylonlar dünyaya saldırmaya hazırlanıyor. İnsanlar korku ile sonlarının geleceği günü beklemekteyken, bu savaşı kazanmaları için tek bir şans var; Saylonları saldırıya geçmeden durdurmak. Saylonları durdurmak için Battlestar Galactica’ya ücretsiz kaydolmanız gerekiyor.

  Daha önce gizli olarak dünyada üretilen uzay araçları ile bir grup cesur kahraman, uçsuz bucaksız sonsuzlukta saylonlarla savaşmak için uzaya çıkıyor.

  Tüm dünyanın hayranlıkla izlediği Battlestar Galactica dizisi online olarak Joygame platformunda karşınızda. Ücretsiz Browser Oyunu BattleStar Galactica’ya ücretsiz kayıt olun, arkadaşlarınızla beraber tarafınızı seçin, kendi hikayenizi kendiniz oluşturun. İnsanlardan yana mı olacaksınız yoksa Saylonlardan mı?

  Galakside büyük mücadeleye hazır ol! Karakterini oluştur, Battlestar Galactica dizisinin orjinal gemileri ile savaşa katıl ve evrenin geleceğine yön ver!

  •Battlestar Galactica dizisinin atmosferini birebir yaşatan grafik, ses efektleri ve müzikler.

  • Hiçbir kurulum dosyası indirmeden ve kurmadan tarayıcı üzerinden oynama seçeneği • Müthiş bir denge ile kurulmuş ekonomi sistemi ve yapmaktan büyük keyif alıp, karakterinizi hızlı bir şekilde geliştirebileceğiniz görev sistemi

  • Amansız savaşların yaşandığı onlarca galaksi

  • Dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz bir karakter!

  • Arkadaşlarınıza veya bilgisayara karşı oynama seçeneği

  Hepsi ve daha fazlası Ücretsiz Web Tabanlı Online Oyun Battlestar Galactica'da. Battlestar Galactica Online oyununa ücretsiz üye ol ve hemen maceraya atıl.

  0

  23.2.2015

  Link kopyalandı.