ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

AFK Farm ve Pushing Yapan Oyuncular Kilitli

 • Vikare
  Konu: 14 Yanıt: 14
  182 JFP
  Topluluk Yöneticisi
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  Değerli arkadaşlar; oyun müdürü Hardy'nin mesajı aşşağıdaki gibidir. Tüm arkadaşlarımıza duyurmanızı ve aşağıdaki konu ile ilgili bir durumla karşılaşırsanız gerekli işlemleri yapmanızı önemle rica ederiz.

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Merhaba Sevgili Oyuncular,

  Son zamanlarda support ekibine gelen üçüncü parti uygulamalar kullanarak (Örneğin "Clikerman") oyunda olmayıpta hesaplarına haksız ödül kazanan otofarming yapan oyuncular ile ilgili olarak vede ikinci hesap kullanarak esas hesaplarına avantaj sağlayan “pushing” ve gerçek saygın oyuncularımızın hakkını çalan ve haksız kazanç sağlıyan oyuncular ile ilgili olarak yeni bir ceza kataloğu oluşturduk. 

  Bu ceza kataloğuna göre;

  İlk ceza : 2 gün ban
  İkinci ceza : 4 gün ban
  Üçüncü ceza : 8 Gün ban
  Hala dersini almadı ise birdaha açılmamak üzere hesap kapama 

  Lütfen unutmayın ki sadece kanıt olarak resmilerde kolayca oynama yapılması ve gerçekliği tam yansıtmaması sebebi ile video kaydı kabul ediyoruz. Eğer afk Farmer veya Pusher bir oyuncuyu rapor edicekseniz support ekibimize video kaydını sununuz. Eğer YouTube video sunucusunu kullanıyorsanız videonun listelenmediğinden emin olunuz. Eğer videodaki kayıtlardan ve diğer kanıtlardan gerekli delillere ulaşırsak listedeki sıraya göre cezai yaptırım uygulanacaktır.

  En iyi dileklerimle,

  Hardy

  0

  9.3.2015

  Link kopyalandı.