ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

[D] Rakion Plus (RK+) Kilitli

 • Vikare
  Konu: 33 Yanıt: 52
  489 JFP
  Topluluk Yöneticisi
  Offline
  Kazanılan Rozetler
  Cevap Yazma Rütbe 1 Konu Açma Rütbe 1

  RK+ Nedir?


  • Rakion Plus (RK+) Oyun Yükleyicisinden yamaların çok daha hızlı indirilmesini sağlayan programdır.
  • Rakion yamalarını artık tek bilgisayara indirmek yeterli. Gerisini "RK+" sizin için kafenizdeki diğer bilgisayarlara dağıtacak!
  • RK+ sayesinde oyun yükleyicisinden yamayı hızlıca yükledikten sonra hiçbir şey yapmanıza gerek yok, ekstra bir uğraşa, bütün bilgisayarlarınıza tek tek yama yüklemekle zaman kaybetmeye son! RK+ ilk adımdan sonrasını kendi yüklüyor.
  • D sınıfı ağda Nyxlauncher dosyaya gerek duyarsa bu program hızlı bir şekilde dosyaları temin eder.
  • RK+'a özel D Sınıfı Ağ ile Oyun yükleyicisi dosyaya gerek duysa bile RK+ sistemi bunu kendisi çözüyor. Sonrasında ise size kalan tek şey Rakion'a girip RK+ sisteminin sağladığı ayrıcalıklarla oyunun tadını çıkarmak!


  RK+'ın Amacı
  Ağ trafiği maliyetini düşürerek sizin daha fazla kazanç elde etmenizi sağlamaktır. Bunun yanı sıra hizmet kalitesini arttırarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır.

  RK+ Kullanmayan Sistem
  RK+ kullanılmayan sistemde, kafenizdeki tüm bilgisayarlarınızdan oyun yamasını tek tek indirmeniz gerekir. Bu durum hem sizin hem de müşterileriniz için zaman kaybı demektir. Bunun yanı sıra kafenizde ağ trafiğini yavaşlatır ve sıkıcı bir hal alan durum ortaya çıkar. Rakion Ekibi olarak biz istedik ki, hem kafe sahipleri hem de müşterileri rahat etsin!

  RK+ Kullanan Sistem
  RK+ kullanılan sistemde, Rakion için gelen yeni yama RK+ sistemi kurulu olan bilgisayara indirilir ve diğer bilgisayarlar RK+ sisteminin kurulu olan bilgisayar aracılığı ile yamaya ihtiyaç duymadan oyuna giriş yapmanızı sağlar. Ayrıca RK+'a özel D Sınıfı Ağ sistemi ile maliyet minimuma indirilir ve D Sınıfı Ağ sisteminin sağladığı ayrıcalıkla kolayca yama yükleme işlemi gerçekleştirilir.

  RK+'lı Kafeler Daha Fazla Kazanıyor!
  Rakion Türkiye, RK+ ile yepyeni özellikleri de beraberinde getiriyor. RK+'lı kafelere özel oyuncular daha fazla Tecrübe Puanı, daha fazla Altın ve birbirinden farklı nakit eşyaları kullanma hakkı kazanıyor.

  RK+ sisteminin kafe oyuncularına özel sağladığı silahlar ve diğer eşyalar ile oyuncular daha keyifli bir şekilde oyunda vakit geçirebilecek. RK+ ile hem kafeler, hem de oyuncular kazanacak!

  0

  7.4.2015

  Link kopyalandı.