ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yeni Evcil Hayvan Sistemi Kilitli

 • FableEdgar
  Konu: 10 Yanıt: 10
  160 JFP
  Çaylak
  Offline
  Kazanılan Rozetler
  Azimli Yeni Yazar

  Yeni evcil hayvan sistemi ile değişen en önemli özellik herhalde evcil hayvan yarışlarının olmayacak olması. Bu oyunlar artık MStar’dan kalıcı olarak kaldırıldı.

  Yeni sistemde artık her evcil hayvanın bir yeteneği bulunuyor. Bazı evcil hayvanların yeteneklerini yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere değiştirebileceğiz. Gelin isterseniz adım adım yeni sisteme bakalım.

  Öncelikle oyunda yukarıdaki gibi bir görsel göreceğiz. Burada yapmamız gereken işlem bu görsele tıklayıp eski evcil hayvanlarımızı yenileri ile takas etmek. Artık her evcil hayvanımızın yeteneği olacağı için bu takas şart. Zaten takas yapmadığımız sürece evcil hayvanlarımızı eşyalarımızın arasında göremiyoruz. Takas işleminden sonra her biri ulaşılabilir olacak.

  Bu yetenekler ile birlikte oyuna 5-7 yıldız evcil hayvanlar da eklendi. Ancak bunlar yumurtalardan çıkmıyor. 4 yıldızdan sonrasını elde edebilmek için evcil hayvanlarınızı yükseltmeniz gerekiyor. Bunun için ise AVM’ye yükseltme taşları eklendi. Artık evcil hayvanlarımızı bu şekilde yükseltebiliriz yalnızca.


  Bununla beraber oyuna eşsiz evcil hayvanlar da eklendi. Bunları da elde edebilmek için AVM’de satılan Hayvan Kutu’larından almamız gerekiyor. Bu hayvanlar tamamen şansa bağlı elde edilebiliyor. Bu hayvanların özelliği yetenek yüzdelerinin diğer hayvanlara göre daha fazla olması. Ancak 1 ay sonra tüm diğer hayvanlar gibi normal yüzdelere geri dönüyor.  Evcil hayvanlarınıza ilk sahip olduğunuzda yetenekleri otomatik olarak geliyor. Ancak bu yeteneğin süresi 1 saat ile sınırlı. 1 saat sonra evcil hayvanı burçtaşı ile beslememiz gerekiyor. Aksi halde yetenekleri kullanılamaz oluyor. Burçtaşı ile beslemek aynı zamanda yeteneklerinin gelişmesine de yardımcı oluyor.

  Gelelim evcil hayvan birleştirmelerine. Artık her evcil hayvanımızı birleştiremiyoruz. Bunun için bizim ve karşımızdaki kişinin evcil hayvanlarının en az 4 yıldız ve 30 . seviye olması gerekiyor. Unutmayın, yalnızca aynı yıldız seviyesinde ve 30. Seviyeye gelmiş evcil hayvanlar birleştirilebilir.

  Dileriz yeni evcil hayvan sistemi ile daha fazla eğlence ve şansın tadını çıkartırsınız. :)

  0

  26.1.2016

  Link kopyalandı.