ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Softnyx Game Launcher Hatası Kilitli

• halilaga222
    Konu: 1 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

"İnternet bağlantınızın sağlıklı şekilde işleyiş gösterdiğinden eminseniz anlık bir aksaklık yaşamış olabilirsiniz. An itibariyle konu ile alakalı herhangi bir problem bulunmamaktadır. Lütfen tekrar deneyiniz. Antivirüs programınıza ve güvenlik duvarınıza güvenli olarak tanıtmayı unutmayınız. " diye cevap verdiler birisi söylesin bu hatayı almanın internet bağlantımla ne alakası var? Şu an foruma giriyorum; ama oyuna giremiyorum yani internet ile ne alakası olabilir? Antivirüs yok bilgisayarda ve güvenlik duvarında da güvenli olarak işaretli wolfteam; ama hala bu hatayı alıyorum. Tekrar mesaj attım

"Yaşadığınız sorunun çözümüne yönelik yapılabilecek işlemlerden bahsettik. Eksiksiz yerine getirdiğiniz takdirde internet ağınızla ya da bilgisayar sisteminizle alakalı bir sorun oluşmadığı sürece oyuna girişte sorun yaşamamanız gerekir. Bunun bilgisinede bizim sahip olmamız olanaksızdır. Kullanıcı hatası tespiti pek mümkün olmayacaktır ve yardım kapsamımız dışındadır. İyi günler dileriz. " diye cevap geldi. Yani bana yardımcı olamıyorlarmış. Bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

(metin Mesajı Alıntıdır.)

0

24.4.2012

Link kopyalandı.
  • halilaga222
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Cvp Yokmu Yha bırınız Deyın barı ben bılıyom .. of of

0

24.4.2012

Link kopyalandı.
  • unfairly
    Konu: 4 Yanıt: 1434
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,

-Karşınıza çıkan hata raporuna “Tamam” deyiniz ve Softnyx Oyun Yükleyicisini kapatınız. Daha sonra Windows Görev Yöneticisini açınız (Alt Gr+Ctrl+Delete) karşınıza çıkan bölümden Uygulamalar sekmesine tıklayınız ve Softnyx Oyun Yükleyicisinin üzerine sağ tıkladıktan sonra “İşleme Git/İşlemi sonlandır” seçeneğine tıklayınız. Daha sonra “NyxLauncher.exe” işlemini sonlandırınız. Karşılaşmış olduğunuz hata ile ilgili ilk bölümü tamamladıktan sonra sıra ikinci bölümde;Wolfteam oyununun kurulu olduğu bölüme gidiniz ve fetch dosyasının içerisinde bulunan tüm dosyaları sildikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

- Kullanmakta olduğunuzinternet bağlantısı sağlıklı bir şekilde işleyiş göstermediğinden dolayı böylebir sorun ile karşılaşıyorsunuz. Bağlantınızı yenileyiniz ve bir sürebekledikten sonra yeniden oyuna giriş yapmayı deneyiniz.

İyi Eğlenceler

0

24.4.2012

Link kopyalandı.
  • arven59
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Aynı sorun bende de vardı.Uyumluluk sorunu olabilir.Şu videoya bak bence:

http://www.joygame.com/forum/Thread.aspx?t=172670

0

24.4.2012

Link kopyalandı.
  • halilaga222
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

denıyecegım yorumlarınız ıcın tesekuur ederım sagolun.

0

25.4.2012

Link kopyalandı.
  • halilaga222
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

arven59 tesekkur edeırm yayınladıgın vıdeo ıse yaradı.

0

25.4.2012

Link kopyalandı.
  • unfairly
    Konu: 4 Yanıt: 1434
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Sorun çözüldüğü için tarafımca kilitlenmiştir.

0

25.4.2012

Link kopyalandı.