ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Tigan sunucusu Etkinlik ve Kampanyaları

 • Aranel
  Konu: 55 Yanıt: 120
  450 JFP
  Yönetici
  Offline
  Kazanılan Rozetler
  Han Hatman  Uzun bir aradan sonra Tibet ile Dargan birleşti, Tigan dönemi başladı! Tigan'da  şu an olmasada önümüzde ki günlerde bir çok yenilik ve içerik sizleri bekliyor olacak. Sıkça sorulan bir soru olduğu için hemen cevap vermek istiyorum "Yeni haritalar şu an gelmeyecek" :) Fakat bugüne özel birden çok hediyemiz ve avantajlı kampanyamız olacak.  

  Tigan açılış etkinlikleri

  Bugün saat 23:59'a kadar oyuna giren herkes; • 7 Günlük Korsan Kıyafeti
  • 21 Adet Üçgüç Nişanı
  • 100 Gümüş  Pazar Parası HEDİYE! (Pazar parası sadece hesaba gönderilecektir. Dilediğiniz 1 karakterden alabilirsiniz. Diğer hediyeler oyuna girmiş tüm karakterlere gönderilecektir)


  Tigan Açılış Kampanyası


  Bugün 23:59'a kadar 10 TL çeviren herkes, İsim Değiştirme Parşömeni kazanacak. İsim değiştirme Parşömeni hesabınızda bulunan tüm karakterlere direkt olarak gönderilecek. 

  İsim Nasıl Değiştirilir?

  İsim değiştirme işlemini sadece @Tibet yazan oyuncular ücretsiz olarak yapabilir.  İsim değiştirmek için hesabınıza giriş yaptığınızda, karakterinizin sağ tarafında "Karakter İsmin Değiştir" yazısını göreceksiniz. (@Tibet yazmayan oyuncular çeviri yaparak bu eşyayı kazandıysa, eşyayı kullandıktan sonra tekrar karakter ekranına gelmeleri gerekecektir) Bu sekmeyi tıkladığınızda karşınıza bir ekran çıkacak. Buradan yeni karakter ismini girdikten sonra onayla butonuna basarak isim değişikliğini gerçekleştireceksiniz. İsim değiştirme işlemi hemen gerçekleşmeyecek. Tekrar tekrar kullandığınızda sistem sizi tanımayacaktır. İsimleriniz 14 Eylül Pazartesi günü yapılacak olan bakımla birlikte değişecektir. 
   


  ÖNEMLİ NOT:İsim değiştirirken, yeni isminizin içerisinde ASCII karakter kullanmayınız. ASCII karakterler kullanan oyuncular, etkinlik ve kampanyalardan yararlanamayacaktır. Bu kesin uyarı sonrasında sorun yaşayan oyunculara hiç bir şekilde kampanya ya da etkinlik hediyeleri ulaşmadığında TELAFİ YAPILMAYACAKTIR!  (Örnek ASCII karakterler; ý,ß,¥,š ve diğerleri )


  HEDİYELER 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE GÖNDERİLECEKTİR
  Herkes iyi eğlenler dileriz.

  3

  9.9.2015

  Link kopyalandı.
 • ALANBRECK
  Konu: 0 Yanıt: 1
  3 JFP
  Bogol
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  Sayın Aranel , Hediyelerimiz Gelmedi Telafi Lütfen.

  0

  10.9.2015

  Link kopyalandı.
 • xPaCHax
  Konu: 0 Yanıt: 2
  6 JFP
  Bogol
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  selam oyuna giremiyom asunucu çok meşgıl diyor

  0

  30.9.2015

  Link kopyalandı.
 • erobey65
  Konu: 0 Yanıt: 1
  3 JFP
  Bogol
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  kardeşim oyuna giremiyorum

  0

  30.1.2017

  Link kopyalandı.