6552 kez oynandı.

Diğer Oyunlar

joygame flash oyun diger oyunlar tas masa hemen oyna cover
Taş Masa

Diğer Oyunlar

Açıklama

Değişik bir online oyun deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir oyun olarak karşımıza çıkan taş masa, birbirinden farklı figürlerin bulunduğu taştan masalarda doğru eşleştirme yapmanıza dayanan bir oyunu ifade ediyor. Çince motiflerinde oyunda yer alan taşlarda yer alması, eşleştirme işlemi zorlu kılan bir durum ifade ediyor. Dikkati geliştirmek için ideal bir deneyim sunan taş masa, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir imkan sunuyor.

Oyunda sürenin olması ve rakibinizin yer alması, hızlı ve doğru bir şekilde hareket etmenizi gerekli kılıyor. Ne kadar doğru ve çabuk bir eşleşme içerisine girerseniz, o kadar çok puan alabilir, oyunu önde tamamlayabilirsiniz.

Joygame kalitesiyle Türkiye’ye getirilen oyun, şimdi Türk oyuncuların severek oynadıkları oyunlar arasında yerini alıyor. Ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz taş masanın sunucuları daha iyi bir deneyim yaşamanız adına Joygame tarafından Türkiye’ye getirilmiştir. Eğlenceli, keyifli ve kaliteli bir online oyun deneyimi yaşamanız adına joygame her zaman daha fazlasını yapmak için çalışmaktadır. Ücretsiz bir şekilde hemen taş masa heyecanına sizde katılın!

 

Nasıl Oynanır

Birbirinin aynısı taşları eşleştirerek oyun alanını temizleyin. Sağı veya solu açık olan taşları kullanın.