Samuray Kaçışı

48269 kez oynandı.

Macera Oyunları

joygame flash oyun macera oyunlari samuray kacisi hemen oyna cover
Samuray Kaçışı

Macera Oyunları

Açıklama

Eğlenceli ve aksiyonlu bir oyun arıyorsanız, samuray kaçışı sizler için ideal bir oyun olmayı hak ediyor. Küçük bir köyde yaşayan samuray, köylülerin orman görmüş oldukları 9 tırnaklı tilkinin ölüm saçması üzerine samuraydan yardım istemeleriyle macera başlar. Bu macerada samurayı ormanda kaçırmanız ve gerekli olan altın ve sihirli mantarları toplamasını sağlamanız gerekir. Ancak bunları yapabildiği sürece samuray, düşmanlarını yenebilecek bir güce sahip olacak. Geniş ve karanlık olan ormanda samurayı kaçırabileceğini ve altınları toplamayı başarılı şekilde sağlayabileceğini düşünüyorsan, hemen Samuray Kaçışı oyununu oyna!

Joygame tarafından sunulan oyun, kaliteli görsel ve ses kalitesine sahiptir. Eğlence ve aksiyonu bir arada yaşayabileceğiniz oyun, mükemmel bir oyun deneyimi sizlere sunuyor. 40 oyun seviyesi var. her seviye diğerinden daha zorlu ve sürükleyici. Bu nedenle her bölümü dikkatli bir şekilde oynaman ve geçmen gerekiyor. Düşmanlarından zamanında kaçman ve onları yakalanmadan mantar ve altınları toplamak durumundasın.

Yeni bir online oyun arayanlar, oyun deneyimlerini arttırmak isteyenler, mükemmel bir macera oyunu olan samuray Kaçışı sizlere sunulan en iyi macera oyunlarından birisidir. 

 

Nasıl oynanır

Zıplamak için Space (boşluk) tuşuna basılır. 
İlerlemek için Sağ yön tuşunu kullanabilirsin..