66474 kez oynandı.

Diğer Oyunlar

joygame flash oyun diger oyunlar mahjong 2 hemen oyna cover
Mahjong 2

Diğer Oyunlar

Açıklama

Çok zevkli ve farklı bir oyun denemek isteyenlere, joygame kalitesinde Mahjong 2 oyunu sunuluyor. Bu oyunda yapmanız gereken sadece fayansların üzerindeki zorlu şekilleri, eşleştirmek. Bunu yaparken sadece sağ ve sol cenahları kullanabiliyorsunuz. Doğru şekli buldukta sonra, eşleşme söz konusu oluyor ve puan kazanıyorsunuz. Çok oyunculu olduğundan zamana ve rakibinizin hızına dikkat etmeniz gerekir.

Rakibiniz sizden önce oyunu bitirirse, sizin oyunda bitiyor. Skor ve puan kaybediyorsunuz. Eğlenceli ve zevkli olan bu oyunu oynayabilmek için dikkatli olmanız gerekir. Fayansların üzerinde bulunan şekiller, Çin alfabesinden ve farklı figürlerden oluşuyor. Sağ ve soldaki fayanslara dikkat ederek yapacağınız eşleştirmede hızlı olmanız ve rakibinizi geride bırakmanız lazım.

Joygame kalitesiyle sunulan oyun, zamanınızı daha eğlenceli ve farklı geçirmenizi sağlayacak. İlginç figürlerin bulunduğu oyunda, görsel dünyanızın zenginleşeceğini söyleyebiliriz. Eğlence, heyecan ve daha fazlasını bulabileceğiniz oyunda, zamanınız daha güzel geçecek. Kaliteli görseller ve sesin yer aldığı oyunda, rakibinizle yarışmanın vermiş olduğu heyecan size daha güzel bir zaman sunuyor. 

 

Nasıl Oynanır

En azından bir kenarı boş olan ve birbirinin aynı olan iki bloğu eşleştir.