13597 kez oynandı.

Nişan Oyunları

joygame flash oyun nisan oyunlari kumeler hemen oyna cover
Kümeler

Nişan Oyunları

Açıklama

Eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Kümeler oyunu sizlere eğlenceli ve sürükleyici bir oyun sunuyor. Bağımlısı olacağınız oyunun mantığı size sunulan küme şekillerindeki balonları vurmak. En az 3 aynı renkte olan balonu yan yana vurduğunuzda, oyunun tamamlanmasını ve puan kazanmanızı sağlarsınız. Renklere dikkat etmeden balonları ateşlerseniz, oyunda başarısız olursunuz. Bu nedenle dikkatlice oynamanız gerekir. Rakibinizi yenebilmeniz ve onun önüne geçebilmeniz adına doğru balonları vurmanız oyunun en önemli kurallarından birisi.

Joygame kalitesiyle sunulan oyun, konsol oyunlarından avuçlarının içi terlemiş kişilere mükemmel bir eğlence imkanı sunuyor. Ses ve görsel olarak kaliteli olan oyun, bağımlısı olabileceğiniz kadar eğlendirici. Zamanının sıkıcı olduğunu düşünen kişiler, kümeler oyunu sayesinde etkileyici bir zaman geçirebilirler.

Diğer vur eşleştir oyunlarından farklı olarak çeşitli küme şekillerinin oyunda yer almış olması, seviyeyi zorlaştırıyor. Bu nedenle oyunda önceki oynadığınız vur eşleştir oyunlarından daha dikkatli olmanız gerekir. Rakiplerinizi yenmeniz için hızlı ve dikkatli olmanız gereken Kümeler oyunu, sizleri mükemmel bir eğlenceye ve bağımlısı olacağınız oyun deneyimine sürüklüyor. 

 

Nasıl Oynanır

Aynı renkteki baloncukları birleştir. 2 Farklı renkteki baloncuğu birleştirirsen kabarcıklar çoğalır. Eğer gönderdiğin baloncuk duvarlardan sekip geri gelirse renkler yer değiştirir.