4836 kez oynandı.

Diğer Oyunlar

joygame flash oyun diger oyunlar kuleyi dik hemen oyna cover
Kuleyi Dik

Diğer Oyunlar

Açıklama

Mükemmel eğlence dolu bir oyunla joygame yeniden karşınızda! Kendi kulenizin ne kadar yüksek olduğunu hayal edebilirsiniz? Çok mu? O zaman hayallerini gerçekleştirmek için kuleyi dik oyununu oyna. Sağ tarafta bulunan rekoru kırmaya çalış ve en iyisi sen ol! Dikkat etmen gereken nota, kutuları iyi bir şekilde üst üste koyman ve ayarlamam. Eğer dengeyi iyi kuramazsan kuleni hayal ettiğin yüksekliğe eriştiremezsin. Eğlenceli ve macera dolu olan oyun sayesinde, daha farklı bir zaman geçirebilir, zamanını daha zevkli yaşayabilirsin.

Farklı oyun deneyimlerini Türk oyuncularla buluşturan joygame, dünyanın en çok oynadığı ve takip ettiği online oyunları Türkiye’ye getirmeye devam ediyor. Kuleyi dik oyunu en çok oynanan oyunlardan sadece birisi. Eğlenceli olan oyunda dikkat yeteneklerinizin gelişmesini sağlayacaksınız. Bu oyunun diğer oyunlardan farkı, hızlı hareket etmemenizdir. Kulelerin sağlam ve dengede olması için zamanı iyi kullanmanız gerekiyor.

Joygame kalitesiyle sizlerle buluşan oyunu kaliteli bir şekilde online olarak ücretsiz oynayabilirsiniz. Kasma, donma ve kopma derdi olmadan online oyun keyfini en iyi şekilde yaşamanın tam zamanı!

 

Nasıl Oynanır

Her katı yerine dikkatlice oturtun ve oyunu fare ile oynayın!